Радіопрем’єра «Чашка чорної кави»

15 травня відбулася радіопрем'єра «Чашка чорної кави». Це спільний проєкт нашого театру та Радіо «Культура».

Увага! Терміново!

У зв’язку з пожежею, яка відбулася 29 березня 2023 року в приміщенні Комунальної установи «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В.С.Василька», виникла термінова необхідність у залученні експерта – фахівця для проведення обстеження місця події та складання дефектного акту.

«У неділю вранці зілля копала»: як Український театр в Одесі готує нову виставу (УСІ)

До ювілею з дня народження української модерністської письменниці Ольги Кобилянської в Українському театрі готують нову виставу. На читці п’єси побувала фотокореспондент Української Служби Інформації Наталя Довбиш.

Розпочато роботу над виставою «В неділю вранці зілля копала»

У ювілейний для Ольги Кобилянської та Василя Василька рік розпочали роботу над виставою за найкращою повістю авторки в інсценуванні патрона нашого театру. «В неділю вранці зілля копала»! Режисер - Олександр Самусенко обіцяє здивувати найвибагливіших глядачів красивою історією кохання з муками вибору, детективною інтригою і глибоким психологізмом!

Про культуру споживання українського контенту (ефір «7 каналу»)

Директорка-художня керівниця Юлія Пивоварова та актор Олександр Самусенко, в ефірі “7 каналу” про зміну культури споживання українського контенту.

130 років з дня народження Василя Василька!

Сьогодні 130 років з дня народження Василя Василька! 12 цікавих фактів з життя, відданого театру

Як живе Одеський український драматичний театр: 130-річчя від дня народження Василя Василька та новий репертуар

Сьогодні, 7 квітня, 130 років від дня народження Василя Василька (Миляєва) — українського режисера й засновника Державного музею театрального, музичного та кіномистецтва УРСР у Києві. Василько працював у різний час у Києві, Донецьку, Одесі, Чернівцях, але саме з Одесою пов'язані його важливі театральні роботи. Одеський український драматичний театр, який носить його ім'я, продовжує традиції драматурга та режисера. Напередодні його дня народження директорка і художня керівниця Одеського академічного українського театру імені В. Василька Юлія Пивоварова та актриса театру Римма Зюбіна відвідали Радіо Культура та розповіли у інтерв'ю Наталі Грабченко про те, як театр визначатиме ювілей Василька, про нещодавню пожежу в театрі, про роботу під час війни, а також про важливі прем'єри, зокрема, про виставу "Карпатський вестерн".

Час інтервʼю

Цю розмову з директоркою-художньою керівницею - Юлією Пивоваровою та актрисою нашого театру Риммою Зюбіною для програми "Час інтерв'ю" на Радіо Культура було записано за допомогою радіомосту з Одеської філії Суспільного Суспільне Одеса. «Як Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька працює під час війни і відзначає 130-річчя від дня народження актора, режисера і драматурга Василя Василька? Які таємниці життя Леся Курбаса розкриє п'єса Василька "Чашка чорної кави"? Як співпрацювали з початку широкомасштабної війни Миколаївський, Херсонський і Одеський театри? Чому на виставу "Карпатський вестерн" до Одеси їдуть театрали з усієї України? Чому сталася пожежа і чи залишиться Юлія Пивоварова керівницею театру?

Чашка чорної кави

7 квітня о 18.00 у форматі Глядач на сцені до 130-річчя покровителя нашого театру, режисера, драматурга, актора, педагога Василя Василька відбудеться експериментальне читання його п’єси «Чашка чорної кави» у форматі відкритої репетиції.

Прощавай, друже…

На жаль, дива, на яке всі очікували, так і не сталося… Наш Пітер Пен полетів у Небесні Сади… На 52 році життя, після тривалої боротьби з важким недугом, перестало битися серце заслуженого діяча мистецтв України, радника директора-художнього керівника театру, незмінного ведучого святкових концертів та найважливіших офіційних заходів, викладача сценічної майстерності – Євгена Бубера.

Звертаємось по допомогу!

Любі глядачі, змушені знову звернутися до вас по допомогу! Ви знаєте, що наш колега, актор, викладач, заслужений діяч мистецтв Євген Бубер уже понад рік мужньо бореться зі страшною хворобою - аденокарциномою легенів третьої стадії. На жаль, його стан погіршився, і для отримання всього необхідного комплексу медикаментів для підтримання життя потрібні кошти.

Театр об’єднує

Шановні друзі, з радістю повідомляємо, що 21 березня 2023 року, між Одеським академічним українським музично-драматичним театром ім. В. Василька та Миколаївським академічним художнім драматичним театром було підписано Меморандум «Про співпрацю у сфері театрального мистецтва».

1 23
Наступні »