Вітаємо Нінель Наточу та Тетяну Пантюшину з державними нагородами!

Президент Петро Порошенко присвоїв актрисі Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім.В.Василька Нінель Наточій почесне звання «заслужена артистка України».

Про це йдеться в указі голови держави №632/2015 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва», який опублікований на офіційному сайті президента.

Крім того, медаллю «За працю і звитягу» нагороджена Тетяна Пантюшина — старший художник-гример театру.

Митці Одеського українського театру відзначені «за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність».

Нінель Наточа відома глядачам за ролями в виставах «Дамський майстер», «Шинкарка», «Місто мого дитинства», «Український Декамерон» та багатьох інших.

Тетяна Іванівна Пантюшина працює в театрі близько сорока років. Весь цей час вона допомагає акторам перевтілюватися в своїх персонажів, відповідаючи за візуальну частину образу.

Вітаємо колег і бажаємо їм щастя, творчого довголіття та нових професійних здобутків!

Украинский театр в Одессе: убийство без топора и радикулит от розыгрыша / интернет-издание Сегодня.ua (21 ноября 2015 г.)