Виставі «Сімейні сцени» — два роки

Завтра, 14 березня, в Українському театрі йтиме вистава «Сімейні сцени» за п’єсою одеситки Ганни Яблонської.

Режисер — художній керівник театру народний артист України Ігор Равицький, якому належить також сценічне рішення. Він здійснив постановку на експериментальному сценічному майданчику «Глядач на сцені». Прем’єра «Сімейних сцен» відбулася два роки тому, 15 березня 2013-го.

«Сімейні сцени» — перше звертання Українського театру ім.В.Василька до нової драми, представником якої була Ганна Яблонська. Це вистава про любов, яка з’єднує та руйнує долі, і про війну, яка ламає людей, але, як не дивно, інколи допомагає взаєморозумінню.

Глядачі стають не просто свідками, але й співучасниками драми, яка розгортається в двох кроках від сцени. Тут і біль чоловіка, який повернувся додому з неназваної війни, і стосунки двох поколінь, і загальнолюдські цінності. І дитина. Забута і покинута дорослими. Безжальний аналіз суспільства, в якому ми живемо, де війна стала нормою, а відчуження людини досягло найвищої позначки.

Вистава «Сімейні сцени» вже в 2013 році була дуже влучною та своєчасною, а з плином часу вона стає ще більш актуальною.

Пропонуємо вам переглянути програму, присвячену виставі, з відгуками перших глядачів. І чекаємо на вас завтра о 18:30! Ціна квитків — 40 гривень. Кількість глядацьких місць обмежена.

Презентація «Театральної програми 2015» в Українському театрі