Український театр запрошує дітей та їхніх батьків на дитячу казку «Білосніжка і сім гномів»

23-го, 25-го і 26 березня в Одеському академічному українському музично-драматичному театрі ім. В.Василька відбудеться прем’єра дитячої казки «Білосніжка і сім гномів».

Однойменну п’єсу Льва Устинова і Олега Табакова ставить Євген Юхновець: відомий одеситам в першу чергу як актор, Юхновець вперше виступить в рідному театрі в якості режисера. Художнє рішення вистави належить Петру Богомазову (Київ). Балетмейстер — Павло Івлюшкін.

«Білосніжка і сім гномів» в Українському театрі — це відома всім з дитинства історія про перемогу добра над злом, але з новими акцентами. У п’єсі, написаній в 60-ті роки, присутні такі персонажі, як жорстока Королева, Принц, якого визволили з темниці, Виконавець королівських бажань і, звичайно ж, гноми — вони названі по днях тижня.

«Це не продовження казки братів Грим, а нова історія зі знайомими персонажами, — розповідає режисер спектаклю Євген Юхновець. — В п’єсі Льва Устинова і Олега Табакова гноми стали великими. А ось як це сталося, нехай доки залишиться для глядачів таємницею».

У постановці дитячої казки задіяні 16 артистів. Для виконавиці головної ролі Наталії Шевченко Білосніжка стане першою головною роллю в Українському театрі, де вона працює другий рік.

«Особливість Білосніжки в тому, що вона — абсолютно щаслива людина, яка до кожного відноситься з добром і старається, щоб світ навкруги був кращий, — так характеризує свою героїню Наталія Шевченко. — При цьому Білосніжка — звичайна жива і весела дівчинка, яка може і похулиганити, наприклад».

За словами Євгена Юхновця, вперше ставити виставу в рідному театрі, де він знає усіх артистів і працівників технічних служб, — легко і водночас дуже хвилююче. «Все розкладено по поличках, усі мені дуже допомагають, але незважаючи на це і на те, що у мене є режисерський досвід, я дуже хвилююся», — зізнається постановник.

У виставі «Білосніжка і сім гномів» є музика, і танці, але її не можна назвати мюзиклом: це драматична казка, яка буде цікава і дітям, і дорослим.

В оформленні спектаклю використані сучасні технології, зокрема, відеопроекція.

У Українському театрі декілька років не ставили дитячі спектаклі, тому творча група підходить до роботи з великим піднесенням і відповідальністю. Прем’єра вистави «Білосніжка і сім гномів» призначена на 23-е, 25-е і 26 березня.

До зустрічі!

200-річчя від дня народження Тараса Шевченка