Український театр розпочинає соціальну акцію, що триватиме весь сезон

В Одеському академічному українському музично-драматичному театрі ім. В. Василька розпочинається культурно-просвітницька акція «Українська класика на сцені». Щомісяця на сцені театру йтимуть вистави за творами класиків української літератури, при цьому вартість будь-якого квитка становитиме лише 1 грн.

Про це сьогодні на прес-конференції розповіла директор Українського театру заслужений працівник культури України Валентина Прокопенко.

«Ми проводили подібну акцію в березні, тоді вона викликала неабиякий інтерес. Тому в новому сезоні ми виступили з ініціативою зробити її тривалою, поки що до завершення сезону, — каже Валентина Михайлівна. — В репертуарі театру є багато вистав за творами української класики: це і «Сорочинський ярмарок», і «Шельменко-денщик», і «Запорожець за Дунаєм», і «Щастя поруч». Глядачі знайдуть для себе щось цікаве».

Ініціативу театру підтримала обласна влада: акція «Українська класика на сцені» проводиться спільно з управлінням культури, туризму, національностей та релігій Одеської ОДА за підтримки губернатора Едуарда Матвійчука.

«Ми сподіваємось, що ця акція приверне увагу глядачів як до класичних творів, так і до Українського театру, — підкреслює начальник управління культури і туризму Одеської ОДА Владислав Станков та додає: — Це не перший наш з театром спільний соціальний проект. Щороку ми проводимо акцію «Майстри мистецтв — трудівникам села»: Український театр — єдиний в місті, що регулярно виїжджає на гастролі в область».

Акція розпочнеться 9 жовтня виставою «За двома зайцями» за п’єсою Михайла Старицького. Постановку здійснив заслужений діяч мистецтв України Володимир Туманов. Цього року виставі виповнюється 28 років, але її, як і багато років тому, полюбляють глядачі всіх поколінь. Квитки на першу виставу вже продані.

В подальшому вистави йтимуть кожної третьої середи місяця. 20 листопада Український театр запрошує на комедію-водевіль «Шельменко-денщик», яку також поставив заслужений діяч мистецтв України Володимир Туманов. Квитки на цей спектакль поступлять у продаж найближчим часом, вартість будь-якого становитиме
1 грн.

За репертуаром на наступні місяці слідкуйте на нашому сайті.

Віктор Шендерович вражений постановкою своєї п’єси в Українському театрі