«Пригоди Мюнхгаузена в Україні» знов на сцені!

Дорогі глядачі, якщо ви ще не дивилися «Пригоди Мюнхгаузена в Україні», в вас є можливість виправити це: після великої перерви мюзикл для всієї родини повертається на сцену нашого театру! Дивіться виставу вже 19 січня!

Зверніть увагу: вистава о 18:30 відмінена з технічних причин, тож приходьте на виставу о 14:00.

Ви матимете радість від перегляду яскравого видовища з безліччю сценічних ефектів та перетворень, з добрим гумором, піснями та танцями, в якому задіяний талановитий акторський ансамбль.

«Пригоди Мюнхгаузена в Україні» — це перший український мюзикл про всесвітньо відомого персонажа. Легендарний барон несподівано для себе самого потрапив в нашу країну. Тут йому зустрілися реальні люди і герої народного епосу та історичних дум: у виставі діють не лише люди, а й різні міфічні істоти, тварини, речі — весь навколишній світ…

Мюнхгаузен без діла — без своїх чудернацьких витівок та вигадок — і миті не може прожити. Тож і потрапляє в надзвичайні історії. Та найголовніше — барон Мюнхгаузен допоміг українським козакам визволити з турецької неволі кохану дівчину Степана — Галю. Чародій і мудрець, Мюнхгаузен і сам закохався — у Варвару… Але то вже його особиста справа.

Виставу створено за мотивами творів відомого українського письменника Ігоря Січовика та українсько-німецько-турецького фольклору. Постановка, сценографія, музика та лібрето Олексія Коломійцева. Прем’єра мюзиклу відбулася 25 грудня 2010 року.

Ось деякі з заповідей барона:

Не лінуйтеся. Будьте легкі на підйом, як пташка в польоті.

Намагайтеся не залежати від дурнів. На ваших плечах вони можуть прокрастися навіть до раю.

Ніколи не забувайте, що усмішка прочиняє найміцніші ворота, що сміх убиває найлютіших ворогів.

Будьте завжди в доброму гуморі.

Приєднуємось до слів барона і чекаємо на вас на мюзиклі 19 січня о 14:00!

Український театр передав подарунки постраждалим від повені жителям Болградського району