Прес-конференція в Українському театрі

В Українському театрі відбулася прес-конференція з нагоди прем’єри вистави «Останній день літа». Творці вистави поділилися з журналістами деякими таємницями.

Художній керівник театру Ігор Равицький відповів на питання журналістів, чому була обрана саме ця п’єса.

«Це був вибір обопільний – і театру, і режисера. На нашу думку, це – блискуча, талановита п’єса Вампілова – одна з кращих п’єс в світовій драматургії», – підкреслив він.

Режисер Іван Уривський розповів, що для глядачів ця вистава повинна бути як сон: «Коли нам сняться сни, ми не пам’ятаємо початку, ми вже потрапляємо туди – в цю атмосферу сну. І коли ми прокидаємося, ми не розуміємо – це було по справжньому чи ні. Саме цю структуру ми і намагалися взяти до основи вистави».

Режисер виступив також як сценограф та автор музичного рішення. А пластичне рішення вистави належить балетмейстеру Павлу Івлюшкіну.

«Мова йде про пластику, про переміщення по сцені, про самовираження в пластичних жестах саме цього образа і характеру», – пояснив він.

До речі, для балетмейстера Павла Івлюшкіна ця вистава стала ще і акторським дебютом.

Нагадаємо, що «Останній день літа» йде на сцені «38» – в умовах, максимально наближених до глядачів. Це дає можливість відчути всі нюанси гри акторів. Побачити виставу можна 21-го , 23 лютого, 9-го та 24-го березня.

Фотографії Ганни Токолової (прес-служба театру)

Одесские аншлаги Украинского театра: Об актерском мнении и копеечной зарплате / интернет-издание «Одесская жизнь» (15 февраля 2016 г.)