Наші вітання!

Сьогодні маємо аж два приводи вітати неймовірно талановитого музиканта й композитора, головного диригента нашого театру – Вадима Бессараба.
Напередодні свого ювілею, а Вадиму сьогодні виповнюється 45 років, музикант став лауреатом щорічної муніципальної премії Одеського міського голови «Культурна столиця», якою преміюють діячів культури Одеси, що своєю творчістю та громадською діяльністю роблять величезний внесок у розвиток культури нашого міста!
««Музика народжується в тиші і складається з пауз» – улюблена фраза музиканта.
Вадим пише музику та відповідає за музичне оформлення вистав театру. За останні півтора роки у театрі було створено чотири вистави за його безпосередньої участі.
Музикознавці відзначають, що Вадим вдало поєднує традиційний підхід з новітніми можливостями сучасної джазової мови, академічне вишукане звучання і етнічні настрої.
З початком повномасштабного вторгнення свій талант музикант використовує у численних благодійних акціях та концертах на користь ЗСУ» – так Вадима представляли зі сцени на урочистому врученні премії. І це все про нашого головного музиканта, але це далеко не все, що можна розказати. Адже тільки за минулий сезон Театральним оркестром і його керівником Вадимом Бессарабом було підготовлено й проведено у новому форматі «Театральний джаз» 11 концертів, з яких 7 концертів «Джазові роздуми за роялем» (соло на роялі Вадим Бессараб), 2 концерти театрального бенду, концерт джазового квартету при участі струнного квінтету та концерт «Соло і дуети».
У форматі «Глядач на сцені» пройшов концерт «Вечір камерної музики» та концерт струнного квінтету «Театральні музичні витинанки», а також за участі ансамблю народних інструментів музично-поетичний перфоманс «Я помщуся світу любов’ю». Різний склад інструментів оркестру задіяний в прем’єрних виставах: «Саша, винеси сміття», «Неаполітанські пристрасті», «Ніч перед Різдвом» та «Карпатський вестерн», а також в оновлених виставах з оновленими музикантами: «Собаче серце», «Приречені танцювати» та «Тіні забутих предків». А вчора, з неймовірним успіхом відбувся концерт «Театральний джаз»!
Тож вітаємо Вадима і з ювілеєм, і з заслуженою відзнакою міста!
Бажаємо з кожним днем відкривати для себе все нові й нові простори натхнення, постійно дивувати цей світ прекрасною музикою і своїми творіннями. А музична творчість хай сходами успіху приводить до нових і нових нагород, щоб у житті завжди був стимул і прагнення до мрій.
З повагою і захопленням, Васильківці

«Ми вдома»: «Мельпомена Таврії» зібрала в Одесі театралів