Міжнародний день театру: квитки по 1 гривні

Одеський академічний український музично-драматичний театр ім.В.Василька проводить святкову акцію. Будь-який квиток на виставу «Г-І-Р-К-О!», що йтиме на сцені 27 березня, в Міжнародний день театру, коштує 1 грн.

Український театр запрошує глядачів на святкування Міжнародного дня театру 27 березня. В цей день васильківці зіграють виставу «Г-І-Р-К-О!», тож глядачі мають можливість відвідати весілля, навіть одразу три! Вистава, створена заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим, об’єднала в собі комедійні весільні сюжети з творів А.Чехова, В.Маяковського та Ільфа і Петрова. В постановці задіяна більшість трупи театру, на сцені — улюблені одеситами актори. До речі, свято буде подвійним, тому що виставі «Г-І-Р-К-О!» наприкінці березня виповниться 5 років.

Додамо, що Український театр не вперше проводить акцію, спрямовану на популяризацію театрального мистецтва в Одесі. Весь минулий 89-й сезон в театрі тривала акція «Українська класика на сцені»: кожного місяця васильківці давали виставу за українськими класичними творами, квитки на яку коштували 1 гривню. В липні, на завершення сезону, відбулась акція «Українська комедія на сцені». Всі вистави проходили при аншлагах.

Нагадаємо, що в не акційні дні квитки на вистави Українського театру коштують від 20 до 70 гривень. Пенсіонери мають змогу придбати квитки на вистави основної сцени по 5 гривень, студенти — по 10. Квитки на вистави малих сцен театру коштують 40 гривен.

До зустрічі, чекаємо на вас!

Поетичні читання до ювілею Ліни Костенко