95-й театральний сезон відкрито!

Вчора, 13-го вересня, наш театр вкотре гостинно відкрив свої двері для наших глядачів. Вже протягом 95-ти років Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька є окрасою культурного та творчого життя не тільки Одеси, а й всієї країни.

В п’ятницю 13-го наш ювілейний сезон відкрився музичним спектаклем «Конотопська відьма» режисера Георгія Ковтуна. І якщо вірити прикметі «як рік почнеш, так його і проведеш», наш театральний рік обіцяє принести незабутні емоції, якісні спектаклі та вдячних глядачів.

Є сподівання, що кожен наступний спектакль протягом всього сезону буде таким само аншлаговим, якою вчора стала «Конотопська відьма».

Звісно, 95-й сезон не можна залишити без прем’єр. Зокрема, вже зовсім скоро, у жовтні, ми представимо на суд глядача дебютну роботу в нашому театрі київської режисерки Тетяни Губрій. Трохи згодом – нова вистава від головного режисера театру Івана Уривського. А вже 20-го вересня на великій сцені вперше представить свою нову музичну програму оркестр театру під керівництвом Ігоря Знатокова.

Дякуємо всім, хто вчора розділив це свято з нами. Дякуємо нашим постійним глядачам та новим прихильникам. Вдалого 95-го сезону!

ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ