24 січня “Сімейні сцени”. Вистава присвячена пам’яті Ганни Яблонської

24 січня 2011 року в аеропорту Домодедово під час терористичного акту загинула наша талановита одеситка. Життя обірвалося. Безліч творчих планів, задумів вже не втіляться. Від того трагічного дня минуло сім років…
Вистава «Сімейні сцени», яка йтиме в театрі 24 січня, присвячена пам’яті Ганни Яблонської.
Ганна Яблонська написала цю драматичну історію в 25… Можна тільки дивуватися і дивуватися мудрості, таланту передбачливості авторки. За чотири роки від прем’єри вистава набула нових смислів. Далека війна, на якій був головний герой Микола Боженко, наблизилась, прийшла в нашу країну. І від того історія родини Боженків (багатьох родин сучасників) стала ще трагічнішою, пекучою правдою… Війна в душах людей, яка торкається всіх, кожного.
Вистава «Сімейні сцени» йде в умовах експериментальної творчої майстерні «Глядач на сцені». Глядачі й актори переживають сценічну оповідь разом.
Єдине дихання сцени і залу. Єдина пам’ять про талановиту одеситку – Ганну Яблонську. Серед глядачів – батьки Ганни – Віра Андріївна та Григорій Емануїлович, вчителі Ганни з гімназії № 9… Чекаємо вас, одесити!

———————
Режисерська робота Ігоря Равицького.
Приходьте, дивіться та бережіть мир в собі.

Вистава йде у форматі “Глядач на сцені”.
Початок о 18:30!
———————-
В цей день ви можете придбати книги Ганни Яблонської: Збірники п’єс і кіносценаріїв та збірник поезії.

Юлія Пивоварова. Директор-художній керівник театру.