Зустріч з блогеркою і авторкою книг Майєю Тульчинською

На ваші численні прохання: у Грецькій залі 26 червня о 18.00 зустріч з улюбленою блогеркою і авторкою книг Майєю Тульчинською!
Пам’ятаєте минулорічну лекцію Майї в нашому театрі про те, як знайти свій образ у мистецтві? Так саме там і народилася назва цієї книги! Лекторка тоді шокувала всіх своїм зізнанням) Тож і ви трішечки причетні до появи цієї книги! Детальніше дізнаєтеся, відвідавши презентацію.
Обіцяємо, що буде весело, драйвово й корисно!
Родзинкою вечора стане читання текстів Майї акторками нашого театру Марією Буймович та Асею Матусевич!
Цього не можна пропустити!
«Я забула труси» Майї Тульчинської — це смішний путівник життям Звичайної Української Жінки. Смішний, бо ми, жінки, часто намагаємося сміятися, коли нам боляче, а надто коли стикаємося з несправедливими очікуваннями або приниженням тільки через те, що народилися в жіночому тілі. Сміх для нас є терапією, він допомагає нам іти по життю, незважаючи ні на що: народжувати і виховувати дітей, турбуватися про себе, будувати стосунки з чоловіком, робити карʼєру. Це наша пігулка, яка допомагає пом’якшити біль. Сміх — це наш захист, коли на очах мали би з’явитися сльози.
Майя Тульчинська пише про мізогінію, про місячні, про синдром самозванки, про нерівність у суспільстві так, щоби ми від душі посміялися над цим і щоби цей сміх дав нам сили змінити власне життя та життя інших жінок на краще. На сторінках цієї книжки ви неодмінно впізнаєте себе й близьких собі жінок.
«Я писала цю книжку, щоб разом з вами посміятися і над побутовими дурощами, і над всякими нашими жіночими бздурами, і навіть над серйозними речами, з якими ніби й не жартують. Та якщо з серйозного хоч іноді не поглузуєш, можна і дахом поїхати. А нам дах потрібен на місці, і жити нам ще треба довго. От сміх нам в цьому і допоможе!» — Майя Тульчинська
ОБЕРЕЖНО! В людей, які вважають, що фемінізм — це погане слово, а також у всіх, хто страждає на клінічні вади почуття гумору, нестачу іронії та хронічну серйозність, ця книжка може викликати непоправні розлади картини світу!

Відбулася дискусія «Між Півднями та Півночами: Одеса в ландшафтах цивілізацій»