Відпустка завершилася. Український театр розпочав підготовку до відкриття 92-го сезону

Відпустка завершилася. Український театр розпочав підготовку до відкриття 92-го сезону.

6-го вересня о 12-й годині у великому залі зібрався весь колектив театру. Веселі, радісні васильківці ділилися враженнями про серпневу відпустку. Дізнавалися про новини. Вітали іменинників…

Керівники театру – директор заслужений працівник культури України Валентина Прокопенко і художній керівник народний артист України Ігор Равицький проінформували колектив про найближчі творчі плани.

Поновлюються репетиції вистави за п’єсою Карло Гоцці «Принцеса Турандот». Це нова робота молодого режисера Івана Уривського.

Сценограф і художник по костюмах Руслан Хвастов. Балетмейстер – Павло Івлюшкін. Хормейстер – Людмила Волкова.

Переклад на українську Ігоря Геращенка.

У виставі зайняті: заслужені артисти України Яків Кучеревський та Ігор Геращенко, актриси Вікторія Остапенко, Ірина Бесараб, Марина Клімова, Алла Бродська, артисти Вадим Головко, Валерій Швець, Богдан Паршаков, Олександр Бабій, Роман Федосєєв, Микита Биканов, Володимир Романко.

«Іван Уривський прийшов до нас вперше два роки тому, з пропозицією поставити спектакль. Тоді ми поставилися до його пропозиції дещо іронічно, бо він ще навчався в університеті культури у Поплавського. Але минув рік… Іван з’явився знову. За його плечима вже була вистава за Чеховим «Дядя Ваня» в київському театрі «Золоті ворота». Поїхали до Києва, подивилися і дали йому шанс поставити спектакль на нашій сцені. Так з’явилися «Тіні забутих предків». Надзвичайна вистава, у якої вже є своя публіка. Крім того, ця вистава стала лідером театрального прокату в Одесі. Іван поставив дві вистави в Києві, у нас поставив «Останній день літа» за мотивами п’єси «Полювання на качок» О. Вампілова. Переконаний, такою ж оригінальною, несподіваною виявиться і постановка «Принцеси Турандот», – розповів журналістам художній керівник театру народний артист України Ігор Равицький.

В планах театру є підготувати виставу про “жінок красивого віку” та виставу за мотивами роману І.Ільфа та Є.Петрова « 12 стільців».

Директор театру Валентина Прокопенко, спілкуючись з журналістами, зазначила, що сподівається, що в новому театральному сезоні ремонтні роботи зрушаться з мертвої точки.

Новий театральний сезон відкриється 25 вересня містичною комедією «Шинкарка» за п’єсою Стефана Кшивошевського.

Постановка народного артиста України Ігоря Равицького.

Дорогі глядачі, чекаємо на вас в театрі!

Сюжет програми “Факти” (Одеська ОДТРК) про плани і сподівання колективу у новому сезоні – тут.

Більше фотографій – тут.

Фотографії прес-служби театру.

Розпочинає театральний сезон вистава «Шинкарка»