Васильківці вирушили на фестиваль до Києва

Частина колективу Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім.В.Василька вранці виїхала до Києва.

У столиці театр візьме участь в IV Фестивалі молодої української режисури ім.Леся Курбаса (22 – 28 листопада), котрий проводить громадська організація «Театральна платформа». Завтра на сцені Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва васильківці покажуть виставу «Тіні забутих предків».

До Києва вирушила творча та технічна групи «Тіней забутих предків», художній керівник, керівник літературно-драматичної частини та директор театру. Вони везуть із собою декорації та костюми до вистави, яку цієї весни поставив в нашому театрі 24-річний режисер Іван Уривський.

Загалом в програмі фестивалю — 12 спектаклів від молодих режисерів Києва, Львова, Дніпропетровська, Харкова та Одеси, а також лекції, дискусії, зустрічі. Одеський академічний український музично-драматичний театр ім.В.Василька — єдиний колектив, що представляє наше місто.

Традиційно на Фестивалі молодої української режисури ім.Леся Курбаса збирається театральна спільнота з усієї країни. Серед гостей цьогорічного форуму — арт-куратори з України, Польщі, Чехії та Німеччини та театральна група Two Destination Laungage з Великої Британії.

Побажаємо васильківцям удачі!

90 років з першої прем’єри вистави «Шинкарка»!