Святкові вистави для маленьких одеситів

Зазвичай понеділок у театрі вихідний день. Але напередодні новорічно-різдвяних свят театр запросив на святкові вистави маленьких одеситів. Відбулося три вистави: о 12-й, о 14-й та о 16-й годині.

У фойє їх привітно зустрічали Дід Мороз та Снігуронька. Малюки з радістю фотографувались з казковими персонажами. Декому пощастило навіть прочитати біля новорічної ялинки віршик, заспівати пісеньку Діду Морозу та розповісти про своє найпотаємніше бажання.

А далі діти дивилися чарівну музичну казку «Білосніжка і сім гномів» (режисер-постановник Є.Юхновець), сюжет якої сповнений мудрості й доброти.

Затамувавши подих, дітлахи поринали в пригоди, що траплялися із прекрасною Білосніжкою в лісі. Маленькі глядачі співчували героїні та раділи разом з Білосніжкою, коли вона зустріла братів-гномів.

У фіналі багатолюдний зал (і дітлахи, і дорослі) весело підспівував артистам пісненьку про чарівників-гномів та Білосніжку.

Дорогі дорослі, колектив васильківців дуже вдячний вам за те, що ви дали митцям радість бачити щасливі посмішки на дитячих обличчях, чути гучні оплески в залі та відчувати тепло щирих маленьких сердець.

Звичайно, не всі охочі подивитися виставу змогли прийти в цей день до театру.

Тому вистава «Білосніжка і сім гномів» відбудеться у нашому театрі знову! Вона йтиме вже у Новому році: 11 січня, початок – о 12.00 та о 14.00.

Ми завжди раді зустрічі!

Пропонуємо вам переглянути невеличкий фоторепортаж зі святкового понеділка.

Вітаємо художнього керівника театру Ігоря Равицького із заслуженою нагородою