Святкуємо День народження театру!

Сьогодні в репетаційній та творчій атмосфері святкуємо перед’ювілейний 99-ий День народження театру!
Для багатьох з нас – це давно вже значно більше ніж просто робота чи служіння, адже театр став справжнім домом: ми тут проживаємо своє життя, де навіть стіни допомагають, пам’ятаючи всі наші злети й падіння, де поруч тільки найрідніші: колеги й глядачі, де відкривається друге дихання під час двадцятої години репетицій сьомий день поспіль, де біль поламаних кісток підвладний силі волі, бо ж треба дограти виставу, де радість множиться і ділиться з усією глядацькою залою. Театр – це місце нашої сили й нестримної творчої енергії, місце, де народжується справжнє мистецтво, яким хочемо поділитися з якомога більшою кількістю глядачів.
Майже 100 років тому Остап Вишня писав:
«Навряд чи ще якийсь інший український театр користується такими симпатіями та визнанням з боку глядачів, як Одеська Держдрама. Та й не лише зізнанням! Та й не лише симпатіями! Театр полюбляють в Одесі! Саме люблять! Хорошим, теплим, південним коханням. В Одесі про українську Держдраму ви завжди почуєте: — Наш театр! Наша драма! У цьому «наш» чується, окрім любові до театру, ще й гордість за цей «наш» театр».
Сподіваємося , що ці слова актуальні і досі. Ми теж любимо свого глядача і сподіваємося на взаємність. Тому найкращим подарунком для нас буде бачити вас на наших виставах!
Зі свого боку обіцяємо неймовірний гумор, співи під гітару й акапельно, танці на виснаження й запальні народні, невеличку порцію суму й сатири і багато нових і свіжих емоцій і вражень.
Чекаємо як на наших палких шанувальників, так будемо раді бачити й нових глядачів, тому даруємо святкову 30 % знижку (для своїх) на святковий вікенд!

Готуємо прем'єру "1900-й"