Проєкт WE ARE HAMLET

Маємо ще одну чудову новину: разом з колегами з Prague Shakespeare Company, Bremer Shakespeare Company виграли грант від EU Creative Grant Award!
І вже працюємо над реалізацією проєкту WE ARE HAMLET.
Це новаторська та історична театральна співпраця між театрами з Чехії, Німеччини та України для створення унікального театрального досвіду: постановки завжди актуальної класики – Шекспірівського ГАМЛЕТа.
Проект WE ARE HAMLET — це сучасне театральне переосмислення «Гамлета» Вільяма Шекспіра, створене міжнародним об’єднанням різних митців: режисерів, художників, театральних діячів і акторів, які співпрацюють, щоб просвітити, надихнути, виховувати та розважати глядачів у Європі та світі. Мистецька команда HAMLET складається з митців кожного театру-партнера, які працюватимуть разом під керівництвом Гая Робертса, художнього керівника PSC.
ГАМЛЕТ Вільяма Шекспіра — це єдина п’єса в західній традиції, яка охоплює центральні питання існування, що стосуються всіх людей попри соціальні, політичні, економічні, освітні, екологічні, релігійні та расові межі. Це квінтесенція європейської п’єси, що ґрунтується на класичних принципах дослідження основних питань – Хто я? Чому я існую? Що я повинен зробити?
Коли ми розуміємо Гамлета, ми розуміємо себе. Коли ми розуміємо себе, ми починаємо розуміти інших і співпереживати їм. Невипадково п’єса «Гамлет» є однією з найпопулярніших п’єс у всьому світі, і кожна країна знаходить у п’єсі те, що говорить про її національний характер і темперамент. Досліджуючи Гамлета через безліч поглядів і мистецьких рефлексій з багатонаціональною та багатомовною мистецькою компанією, ми прагнемо знайти спільний досвід і людяність, які ми всі поділяємо, попри національні кордони, і відкрити справді європейську природу п’єси.
Проєкт WE ARE HAMLET об’єднує європейське минуле, теперішнє та майбутнє.
У Бремені (Німеччина) очікуйте з 2 травня
У Празі (Чехія) – з 28 червня
В Одесі (Україна) – з вересня!
Не пропустіть афіші з точними датами вистави!

ДО 8 ТРАВНЯ. ВИСТАВА «КАМІНЬ» В УКРАЇНСЬКОМУ ТЕАТРІ (7-й канал)