Прем’єра нашої першої осінньої вистави відбулася, незважаючи на перешкоди!

Прем’єра вистави, завчасно запланована на 25 вересня, і яку з нетерпінням чекали театрали, була на межі зриву, через ремонт обладнання теплових мереж. Графіком робіт було передбачено від’єднання від електропостачання значної частини центра міста, зокрема нашого театру і театру ляльок, у приміщенні якого ми планували зіграти виставу. Ми довго шукали вихід з ситуації, яка склалася, але всі запропоновані варіанти, на жаль, економічно були не виправдані.

Проте прем’єра выстави “Виродок”, як ви вже знаєте, відбулася! На допомогу нам прийшлі фахівці ДТЕК Одеські електромережі, які в цей день забезпечили театр резервним живленням.

«Завдання енергетиків – забезпечити мешканців Одеси безперебійним електропостачанням. Цього року за прикладом державної програми «Велике будівництво» ДТЕК розпочав «Велике оновлення мереж», що має суттєво покращити якість енергопостачання для всіх нас. Дякуємо вам за вашу відповідальність та надійність, за те що турбуєтесь не лише про світло в наших домівках, але і про культурне життя нашого міста», – сказала директорка театру Юлія Пивоварова.

Ми ж сподіваємося, що всі необхідні роботи вже здійснено, і подібні ситуації не завадять нашій новій прем’єрі «Золоте теля», яка запланована на 14 і 15 жовтня!

"Демони" у Дніпрі 1-го жовтня!