Одеський український театр святкує день народження!

Сьогодні виповнився 91 рік з дня відкриття Одеського українського театру!

Понеділок, 7 листопада 2016 року. Хоча у театрі — вихідний, васильківці телефонують, вітаючи один одного зі святом. Цілком зрозуміло: кожен відчуває свою особисту причетність до традицій колективу, започаткованих у перші сезони Одеської української Держдрами. Пишається тим, що він — васильківець.

Святковий, піднесений настрій, який панував у п’ятницю, 4 листопада, на ювілеї художнього керівника театру народного артиста України Ігоря Равицького, залишився в душі й прикрасив день нинішній.

Приємно, що вітають васильківців друзі, шанувальники театру, звідусіль: з бібліотек, з університетів, з одеських шкіл…

Свій день народження васильківці відзначають… так, відпочиваючи в понеділок, але й з радістю, розмірковуючи про завтрашнє: про репетиції, про вистави, про підготовку прем’єр. Насичена, напружена, змістовна творчість триває, ані на мить не припиняючись. Театр постійно оновлюється, дивує, зачаровує…

Розпочавши 92-й сезон у вересні, Одеський український театр чи не щовечора запрошує глядачів на вистави, що йдуть на основній сцені, на експериментальних сценічних майданчиках «Глядач на сцені» та «Сцені 38». Наразі в репертуарі театру нараховується 31 вистава. Є вистави-довгожителі, є прем’єри останніх сезонів.

Листопад для васильківців — гарний для творчості. В листопаді театр подарує глядачам радісні зустрічі з улюбленими виставами та їх творцями. Перш за все, після тривалої перерви знов на афіші театру — вистава «Щастя поруч» за п’єсою І.Франка «Украдене щастя» (18 листопада) та вистава «Гамлет» за п’єсою У.Шекспіра (20 листопада).

Запрошуємо! І вітаємо вас, дорогі глядачі, з днем народження улюбленого театру!

Ювілей Ігоря Равицького: миттєвості свята (фоторепортаж)