Наша вистава у фіналі українського театрального “Оскара”

4 листопада в Івано-Франківську відбулася пресконференція в рамках фінального етапу V Всеукраїнського Фестиваль-Премія ГРА , у якому взяла участь директорка-художня керівниця нашого театру – Юлія Пивоварова.
Учасники зазначили, цього року, в умовах повномасштабної війни, «GRA» історична, адже це не тільки відзначення вистав та їхніх творців, це ще й свідчення того, що український театр, попри все, продовжує розвиватися й плідно працювати. Сьогоднішня премія об’єднує вільних і незалежних творців.
А вже ввечері о 18.00 в приміщенні Івано-Франківського національного драмтеатру відбудеться фінальний показ вистави «САША, ВИНЕСИ СМІТТЯ», яка змагатиметься у фіналі за перемогу й здобуття українського театрального «Оскара», оцінюватиме ж виставу на цьому етапі буде міжнародне журі з 5-ти європейських країн: Маріус Івашкявічус (Литва), Мярт Меос (Естонія), Софія Ниблом (Швеція), Лєна Творковська (Польща), Себастіан Шварц (Німеччина/Італія).
Результати будуть оголошені вже 9 грудня о 17:00 на святковій Церемонії нагородження лауреатів V Фестивалю-премії «GRA», яка відбудеться у приміщенні Київського Будинку актора НСТДУ.
Нагадаємо, що нашу виставу Експертна рада з 10 мистецьких фахівців обрала до фіналу з 134 різножанрових сценічних проєктів з понад 20 міст України.
Тож тримаймо кулачки і вболіваймо за наших!

Пам'яті Марії Пивоварової...