Найкраща київська вистава 2019-го року – “Лимерівна” Івана Уривського

 

Tеатральна блогосфера визначила найкращі київські вистави 2019-го року, попереду – “Лимерівна” Івана Уривського

В опитуванні взяли участь 9 блогерів, які регулярно дивляться велику кількіст вистав.

“Лимерівну” визнали найкращою виставою минулого року© Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка

На інтернет-порталі “Театральна риболовля”, який веде журналіст і блогер Сергій Винниченко, підвели підсумки опитування театральних блогерів стосовно кращих столичних вистав минулого року.

У проєкті свої рейтинги предоставили 9 учасників, які регулярно віддивляються суттєву кількість вистав та кожен у свій спосіб ділиться цим із блогосферою (блоги, дописи в соціальних мережах тощо). Серед них – Людмила Семенюк, Констянтин Білоус, Богдан Панкрухін, Дмитро та Наталія Єрьоміни, Наталія Болгарова, Анжела Величко, Дарія Кашперська та інші. У підсумку вийшло вісім рейтингів (двоє – чета Дмитро та Наталія Єрьоміни виступають єдиною силою).

У Блогерському рейтингу було згадано 33 вистави різних театрів – від національних та академічних до зовсім без звань та регалій. У рейтингу прийняли участь вистави великої та малої сцени.

Абсолютним лідером симпатій театральної блогосфери стала вистава Національного театру імені Івана Франка “Лимерівна” у постановці Івана Уривського за п’єсою українського класика Панаса Мирного. Шість блогерів поставили виставу на першу позицію

https://dt.ua/CULTURE/teatralna-blogosfera-viznachila-naykraschi-kiyivski-vistavi-2019-go-roku-poperedu-limerivna-ivana-urivskogo-336537_.html

ОФІЦІЙНО