На завершення 89-го театрального сезону васильківці приготували 8 комедій

Український театр завершує 89-й сезон культурно-просвітницькою акцією «Українська комедія на сцені». На початку липня васильківці дадуть 8 вистав за п’єсами українських авторів — як класичними, так і сучасними. Будь-який квиток на кожну з цих постановок коштуватиме 1 гривню.

У липні Український театр запрошує глядачів на комедії «Сватання на Гончарівці» (1 липня), «Норовливий» (2 липня), «Запорожець за Дунаєм» (3 липня), «За двома зайцями» (4 липня), «Ранок ділової людини» (5 липня), «Ревізор» (6 липня), «Сорочинський ярмарок» (8 липня). Останнюю виставою 89-го театрального сезону стане «Місто мого дитинства» за п’єсою «Старые дома» одеських авторів Г.Голубенка, Л.Сущенка і В.Хаіта, що йтиме на сцені 9 липня.

Культурно-просвітницька акція «Українська комедія на сцені» проходитиме за підтримки Одеської облдержадміністрації. Будь-який квиток на кожну з перелічених вистав коштуватиме 1 гривню.

«Українська комедія на сцені» — це фінальний акорд акції «Українська класика на сцені», що тривала весь 89-й сезон і привернула значну увагу глядачів. Починаючи з жовтня 2013 року, кожного місяця на сцені Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім.В.Василька йшли вистави за класичними творами українських авторів — від «За двома зайцями» за однойменною п’єсою М.Старицького до «Щастя поруч» за п’єсою І.Франка «Украдене щастя». Загалом вистави подивилися майже 8 тисяч глядачів.

Чекаємо на вас у липні!

В виставі «Норовливий» дебютували молоді актриси