ЕМІГРАНТИ

За Славомиром Мрожиком
Жанр: трагедія абсурду на одну дію
Сцена: Сцена 38
Режисер-постановник: Дмитро Демков
Інсценування і переклад: Дмитро Демков
Музичне оформлення – Іван Руденко
Звукорежисер – Костянтин Скрипунов
Сценографія, костюми – Дмитро Демков, Аліна Гайворонська

Виконавці: Давид Дудудчава / Павло Примак
Директорка-художня керівниця театру – Юлія Пивоварова

«Емігранти» – одна з найвідоміших п’єс польської драматургії та світового театру загалом, у якій відверто йдеться про те, що зазвичай намагаються не виставляти на показ. У цій історії мало сентиментів, вона відверта, сувора і чоловіча.
Анотація:
Двоє емігрантів, імен яких ми навіть не знаємо, дуже різні, хоча й опинилися в однаковій ситуації – без своїх родин, без можливості обіймати дітей і радіти їхнім успіхам, в чужій країні: один заробляє тим, що копає канави, інший – втік з країни через політичне переслідування і планує написати важливу книгу про цінності. У силу обставин чоловіки винаймають в підвалі (на дні) найдешевше житло і змушені зустрічати разом Новий рік.
Тож нарешті у них з’являється можливість відверто поспілкуватися і проговорити несказане. Кожен упевнений, що знає сусіда як облупленого, і йому є чим дорікнути. Так чи зможуть вони почути один одного, які таємниці відкриються, кого перш за все вони ошукують, розказуючи про свої плани і мрії, що станеться внаслідок зіткнення двох різних світоглядів? Чи знайдемо ми в цій історії, написаній майже 60 років тому, себе, чи отримаємо відповіді на актуальні питання, чи станеться катарсис? Дізнайтесь, прийшовши на нашу виставу! У камерній, майже інтимній обстановці зустріч з собою справжнім (ньою) може стати зовсім несподіваною.

На виставі працює стробоскоп. Вагітним і людям, які страждають захворюваннями нервової системи до перегляду не рекомендується.

"Енеїда XXI" - переможець у номінації Найкраща драматична вистава Третього всеукраїнського фестивалю-премії "Гра"!