День жалоби в Одесі

Сьогодні, у роковини бомбардування драматичного театру в Маріуполі, наше місто знову в жалобі. Нелюдська сутність нашого ворога проявилася у черговому терористичному акті проти містян. Пекучий біль випалив ще одну діру, яка до кінця життя зіятиме у серцях одеситів. Ми відмовляємося вірити в реальність, адже цих смертей не мало б бути. Загинули ті, хто мав би ще жити й жити. І хоч наразі біль пекучий і нестерпний, тримаймо стрій, живімо і пам’ятаймо, бо в цьому наша сила, що зцілює, і прояв любові до тих, кого вже нема.
До підступності ворога і смертей людей звикнути неможливо. Ще два роки тому, 16 березня 2022 року, російські терористичні війська проявили свою звірину натуру – цілеспрямовано знищивши Драматичний театр у центрі Маріуполя, де сотні мешканців ховалися від постійних бомбардувань окупантів. Тоді за даними прокуратури Донеччини, внаслідок обстрілу загинули близько 600 людей, щонайменше 400 людей отримали поранення. Встановити точну кількість неможливо — місто в окупації.
Проте, як би боляче нам не було, тоді й сьогодні, маємо єднатися і захищати живі серця, щоб не дозволити нелюдському знищити людське. Щоб світло перемагало темряву, щоб російські окупанти неодмінно відповіли за всі скоєні воєнні злочини на українській землі.
І пам’ятаймо: смерть перериває життя, але не перериває Любові.

Театр. Пряма мова (Нінель Наточа)