«Чуваки не святкують, або Ukrainian”

6 та 7 серпня у нашому театрі у форматі «Глядач на сцені» відбувся успішний прем’єрний показ вистави «Чуваки не святкують, або Ukrainian”

Цю постановку нашого головного режисера Максима Голенка, за участі автора текстів – відомого журналіста і блогера – Руслана Горового, до війни мали змогу побачити в багатьох містах нашої країни.

Повномасштабне вторгнення змінило наше життя до невпізнанності, з’явилися й нові акценти в постановці. І з’являтимуться обов’язково й далі, залежно від змін у нашому бурхливому сьогоденні. Але тепер вистава отримала постійну домівку – Одеський академічний музично-драматичний театр ім. Василя Василька.

Роль Руслана Горового блискуче зіграв наш Саша Самусенко, незмінним залишився у виставі (давно вже наш) багатогранний Дмитро Усов. Важливою складовою постає неймовірна анімація Нікіти Тітова, яка підсилює дію та пропонує додаткові сенси.  

Глядачі, які протягом вистави багато й щиро сміялися та тихо витирали сльози, наприкінці вітали акторів й дякували бурхливими оплесками. Є вже і перші відгуки на оновлену виставу. Тож і ви не пропустіть наступні покази!

Ірен Адлер «Думська»:

“Неможливо стверджувати, що вистава дає відповіді на всі болючі питання минулого чи воєнного сьогодення, але ж від театру цього годі й чекати. Важливіше, що питання ставляться з народним гумором, на відміну від багатьох сучасних замогильних драм, після яких глядачу залишається хіба завіситися. «Чуваки» залишають місце для надії на майбутнє, та ще й щасливе життя. Не приреченість, а життєздатність пропагують автори вистави, і хай це лишається незмінним.

Олена Павлова:

“Потужно. Сучасно. Боляче. Смішно; сміх крізь сльози. Про нас. Про нашу країну. Про наших людей. Про минуле і сьогодення. Про війну і про до війни. Про смерть і про надії. Про любов і життя. Неймовірна робота!”

Євгенія Завалій:

“Така важлива для сьогодення вистава – «Чуваки не святкують або Ukrainian”. Важлива, бо там є з чого посміятися – а ми можемо скоро забути як це робиться. (…) І попри всю комедійність тут є і про складне – втрату друзів на війні, світоглядні розбіжності з рідними, коли ти мусиш обирати – вони чи Україна, тема ветеранів у суспільстві. А також про те – чому сотні років відбувається ця безкінечна війна з росією.”

Щиро дякуємо за можливість демонструвати виставу на нашій сцені автору ідеї і продюсеру –  Михайлові Бондаренку, який зараз захищає державу на лінії фронту!

 

Телеканал Інтер про нашу прем’єру