Виродок

вечірнє драматичне шоу

П’єси німецького драматурга Маріуса фон Майенбурга добре відомі в усьому світі, ми ж вирішили запропонувати вам зовсім іншу інтерпретацію його найвідомішого твору.

Довгоочікуваний випуск «Шефлер Шоу» вже скоро. Він відбудеться прямо у нашій виставі «Виродок». Будьте готові –  ця історія може змінити ваше обличчя. Назавжди.

«Виродок» – сучасна європейська притча про вибір, який ми робимо щохвилини, про пошук щастя, про реалізований шанс отримати омріяне життя, про безкомпромісне кохання, яке не помічає наші тріщинки й вади, про красу та стандарти – обов’язкові у сучасному світі елементи успішності.

Головний герой Летте – інженер, який робить свою маленьку справу і  живе своєму світі зі своїми мріями та привидами, поки не дізнається справжню причину своїх невдач – він потворний, не відповідає канонам сучасного світу. Тож Летте вирішує нарешті стати повноцінним учасником суспільства, гри-шоу, і зважується на кардинальний крок – змінити себе і відмовитися від «свого обличчя». Але відкритим залишається питання чи зможе він жити іншим новим  життям, і чи його це життя?

Адаптація: Валерія Федотова та Роб Фельдман

Жанр: вечірнє драматичне шоу

Вистава на 1 дію, тривалістю 90 хвилин

Режисерка-постановниця: Валерія Федотова

Помічник режисера: Неллі Котилевич

Художниця: Юлія Заулична

Прем’єра: 25-26 вересня 2021 року

Дійові особи та виконавці:

Летте: Богдан Данилюк

Шефлер: Вадим Головко

Карлманн: Павло Примак

Фанні / Емілі : Марія Бруні, Сенья Доляк