Концерт Вадима Бесараба

Сучасний джаз різноманітний і багатогранний, дозволяє кожному слухачеві знайти саме ту музику, яка йому співзвучна. Одним із представників сучасного джазу є піаніст  Вадим Бессараб. Його музика  лірична і мелодійна, поєднує в собі академічну манеру виконання і вишукану імпровізаційність сучасного європейського джазу. Вадим Бессараб один з небагатьох піанистів джазового середовища, що тривалий час приділяє особливу увагу грі на роялі соло. Музикант вдало поєднує традиційний підхід з новітніми можливостями сучасної джазової мови, академічне вишукане звучання і етнічні настрої.

«…Уявити  себе лунаючим з боку і почути музику під час своєї гри дві різні речі. Друге можливе лише якщо ти щиро любиш гру, не ототожнюючи себе із музикою, коли сам і є тим інструментом…» В. Бессараб.

Музика , яку Ти почуєш, легка і складна в одночас, в неї можна зануритись, прокинувшись лише наприкінці концерту. Кожна зіграна нота, відгукнувшись в серці слухача, так і залишиться там. Імпровізаційна з голови до п‘ят, музика не залишить Тебе байдужим. 

 

15Липня
17Липня
22Липня
24Липня