Горгони

Автор п’єси наш сучасник – драматург Дон Нігро – народився у 1949 році. Живе в Сполучених Штатах, написав понад 400 п’єс, які переведені на багато мов і успішно йдуть на театральних підмостках всього світу. “Горгони” – це вистава про давніх запеклих суперниць-актрис, які все життя змагалися одна з одною за прихильність режисерів і глядачів. Вони зазнали на собі всі “принади” життя актрис на схилі років. За іронією долі суперниці знову опиняються в спільному проекті – фільмі жахів, можливо останньому в їхній кар’єрі. Обидві ж сприймають це, як останній шанс повернути собі колишню славу і любов публіки.

Американські критики вважають, що при написанні цієї драми Дон Нігро надихався реальним протистояннням голлівудських зірок – Джоан Кроуфорд і Бет Девіс. Актриси ніколи не були прихильні одна до одної, але в кінці кар’єри були змушені разом знятися у фільмі “Що сталося з Бебі Джейн”.

Але так чи інакше, поєдинок між двома красивими і талановитими жінками досить поширене явище, і не лише в сфері мистецтва, а й у повсякденному житті. Тому, незважачи на те, що драму написано не про нас, багато героїнь впізнає себе або своє оточення.

Автор – Дон Нігро

Режисер-постановник – Роман Федосєєв

Художниця-постановниця – Аліна Гайворонська

Диригент – Ігор Знатоков

Балетмейстер – Павло Івлюшкін

Жанр – трагікомедія

Вистава іде без антракту. Тривалість – 90 хв.Рут : Народна артистка України Діана Мала

Мілдрет: Заслужена артистка України Ірина Охотніченко

Ляльки: Марія Деменко, Юлія Харчук

Знімальна група: Сергій Куда, Михайло Грицик, Давид Дудучава, Аліна Катречко