Юлія Пивоварова та Іван Уривський підвели підсумки 94-го театрального сезону

Юлія Пивоварова, директор-художній керівник Одеського Українського театру, та Іван Уривський, головний режисер театру, підвели підсумки 94-го театрального сезону і розповіли, що чекає на гостей театру в новому 95-му. Ділимося відеоверсією прямого ефіру.

Детальніше

Ранок на 7 з Вікторією Остапенко

Сюжет з Вікторією Остапенко у прямому ефірі Ранок на 7, яка підвела підсумки 94 театрального сезону. Поспішайте, залишилися кілька днів і ваші улюблені вистави ви зможете побачити тільки в новому 95 сезоні.

Детальніше

Про прем’єри вересня

Про прем”єри, які чекають глядача вже в вересні, та про про підсумки 94-го театрального сезону, розповіли в прямому ефірі програми Ранок на 7 головний режисер Іван Уривський та комерційним директор Українського театру Олексій Ремішевський.

Детальніше

Інтернет видання «Таймер» про нашу останню прем’єру «Дюймовочка»

Одесский театр переосмыслил «Дюймовочку» — в главной роли занят ребёнок Автор инсценировки и режиссёр-постановщик Ирина Зильберман и известный киевский композитор Виктория Васалати представили премьеру музыкального спектакля по сказке Ганса Христиана Андерсена «Дюймовочка» в Одесском академическом музыкально-драматическом…

Детальніше

ТРК «Южная волна» про нашу виставу «Дюймовочка»

ТРК «ЮЖНАЯ ВОЛНА» з новинним сюжетом про нашу виставу «Дюймовочка» режисера Ірини Зільберман, хореографія Павла Івлюшкіна. Якщо ви хочете показати і розповісти дітям про найважливіші речі в житті кожної людини, обов’язково приходьте на нашу прем’єру. Ця…

Детальніше

Режисер вистави «Дюймовочка» Ірина Зільберман у прямому ефірі Думська тв

Режисер нашої нової вистави «Дюймовочка» Ірина Зільберман побувала у прямому ефірі Думська тв в авторському проекті Олександри Корінь «Ні слова про політику», де поділилася найцікавішими подробицями створення цієї вистави. Вiдео версією поділимося трохи пізніше.  

Детальніше

© 2019. «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька». Всі права захищені. Використання матеріалів на сторонніх ресурсах можливе за умовою гіперпосилань.

«UNDERCLOUDS» – Студія WEB розробок, графічного дизайну та фотографії