Частина колективу Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В. Василька виїхала на гастролі на північ Одещини.

У відрядження відправилось більш ніж 20 співробітників: артисти, реквізитор, костюмер, технічний та адміністративний персонал та ін. Васильківців проводжало керівництво театру та представники ЗМІ. Артисти зізнавались, що дуже чекають на зустрічі з глядачем та пригадували яскраві моменти, якими запам’ятались гастролі по області минулих років.

Протягом тижня колектив Українського театру показуватиме свою виставу «Шельменко-денщик» у Кодимському, Балтському, Ананьївському і Любашівському районах, після чого повернеться до Одеси.

А 2 липня на гастролі відправиться інша частина васильківців: творча та технічна група вистави «Кайдаші». Вони представлять спектакль мешканцям південних районів: Болградського, Ранійського та Ізмаїльского.

© 2020. «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька». Всі права захищені. Використання матеріалів на сторонніх ресурсах можливе за умовою гіперпосилань.

«UNDERCLOUDS» – Студія WEB розробок, графічного дизайну та фотографії