• Автор вистави КЛІМ
  • Режисер вистави Владислав Троїцький
  • Сценічний дизайн Наталія Мариненко і Олексій Нужний
  • Художник по костюмах Володимир Уманенко
  • Хормейстер Ганна Охрімчук (м. Київ)
  • Жанр любовний вертеп

Опис вистави

Той «Декамерон», який читають та вивчають вже безліч століть – зазвичай ховають від дітей. Тому що чимало там таких подій, обставин та подробиць, без яких немає і не може бути буденного людського життя, а вони, як відомо, часто-густо більш ніж відверті, що в давньому Римі, що в тих же Афінах, що в сучасному Нью-Йорку чи  віддаленому селі нашої з вами України.

Та от – суто український Декамерон! А саме – вертеп за жанром, де містика і реальність так переплетені між собою, що їх не розірвеш. Навіть підчас не відрізниш одне від одного. Люди, чорти, ангели – і всі вони поруч з глядачами і поміж глядачів, тому що сцена і зал поєднані між собою, і кордонів немає не лише для слів, а й для миттєвих перепадів дихання виконавців.

З цієї причини, щоправда, в десятки разів зменшується число глядацьких місць на виставі. Але ті, хто все ж таки встигне стати власниками квитків, у повному обсязі оцінять  талановитість та, повторюємо, максимальну, чи не на вістрі, відвертість популярного столичного режисера Владислава Троїцького та керованого ним акторського «ансамблю солістів».

Так-так, «ансамбль солістів» – це не помилка і не перебільшення. І вагомим свідоцтвом тому – значуща фахова премія Національної спілки театральних діячів України, що її присуджено акторам саме цієї вистави, та ще й за найпрестижнішою з номінацій – «За високий професіоналізм і виконавську майстерність».

Прем’єра: 2 червня 2005 року

У виставі задіяні

Заслужені артистки України Галина Кобзар-Слободюк, Діана Мала, Марія Пивоварова, Ірина Черкаська, Світлана Гужва, заслужений артист України Ігор Геращенко, артисти Богдан Паршаков, Євген Юхновець, Ірина Бесараб, Нінель Наточа, Любов Гурін, Олег Русол, Петро Зінченко, Сергій Ярий та інші.

фото: Ира Рогава

Залишити коментар

© 2019. «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька». Всі права захищені. Використання матеріалів на сторонніх ресурсах можливе за умовою гіперпосилань.

«UNDERCLOUDS» – Студія WEB розробок, графічного дизайну та фотографії