Заслужена артистка України

Народилася  29  вересня 1969 року в містечку Бар Вінницькоїїї  області.

Закінчила в 1988 році акторське відділення Дніпропетровського театрального училища.

З березня 1988 року – актриса Одеського українського театру.

Працюючи в театрі,  закінчила навчання на  філологічному  факультеті (українське відділення) Одеського національного університету імені І.Мечникова (у 1998 році), в 2007 році  — Академію управління  при Президенті України.

Провідна актриса театру має за 22  сезони значний творчий доробок. Актриса створила багатобарвну галерею сценічних образів у виставах  різних жанрів, за творами української та світової класики, п’єсами сучасних  драматургів, серед них такі ролі у виставах театру, що увійшли до скарбниці досягнень колективу Театру імені В.Василька, згадаємо тут: Софію у драмі «Безталанна» за драмою І.Тобілевича, Соньку в мюзиклі М.Розовського «Гамбрінус» ( за однойменним оповіданням О.Купріна), Охтисоньку в комедії М.Куліша «Отак згинув Гуска»,  Олю у виставі «Народний Малахій» за п’єсою М.Куліша, Іветту у виставі «Кураж» за п’єсою Б.Брехта «Матінка Кураж та її діти», «Сон літньої ночі» В. Шекспіра  – Гермію, в комедії М.Гоголя «Ревізор»  –  Марію Антонівну,   в музичній комедії Я.Стельмаха з музикою М.Свидюка «Норовливий»  – Ярисю, в комедії Г.Квітки-Основ’яненка «Шельменко-денщик»  – Мотрю тощо.

 

У виставах діючого репертуару  актриса грає такі ролі:

«Дамський майстер» Ж. Фейдо  – Роза;
«Український Декамерон» КЛІМа – Жінка Петра;
«Сорочинський ярмарок» М. Гоголя (п’єса М. Старицького) – Параска,
«Про кохання… без слів» О. Плетньова, Т. Борисової – Відвідувачка  танцювальних майданчиків;
«Політ в ритмі танго» Т. Борисової   – Пасажирка в аеропорту

 

Вона веде всі концерти, культурно-мистецькі заходи, які проводяться в місті та області.  Є учасницею численних творчих зустрічей митців з глядачами. Активно знімається в кіно, бере участь у втіленні різноманітних мистецьких проектів, працює на радіо та телебаченні, пропагуючи здобутки  національної сценічної культури.

© 2019. «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька». Всі права захищені. Використання матеріалів на сторонніх ресурсах можливе за умовою гіперпосилань.

«UNDERCLOUDS» – Студія WEB розробок, графічного дизайну та фотографії