Режисер, хореограф

Режисер, хореограф

Перше знайомство Тетяни Борисової з трупою Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В. Василька відбулося в 2001 році, коли Тетяна Михайлівна була запрошена до театру як балетмейстер-постановник вистави «Принцеса Брамбіла» за новелою Е. Т. А. Гофмана. Режисером-постановником вистави був запрошений художній керівник Московського театру пластичної драми
Гедрюс Мацкявичюс.

В 2013 році на сцені Одеського українського театру була поставлена музично-пластична вистава «Про кохання… без слів». Режисер-постановник та хореограф Тетяна Борисова.

В 2017 році Тетяна Борисова поставила на сцені Одеського українського театру як автор ідеї, сценічної версії, режисер-постановник і хореограф музично-пластичну виставу «Політ у ритмі танго».

Тетяна Михайлівна Борисова – відомий в світі хореограф, балетмейстер-педагог.

З 1978 по 1990 рр. Тетяна Борисова була провідною актрисою-танцівницею та балетмейстером Московського театру пластичної драми під керівництвом Гедрюса Мацкявичюса.

Як балетмейстер-постановник вона активно співпрацює з відомими театрами: московськими («Современник», МХТ ім. А. Чехова, МХАТ ім. М. Горького, театр ім. О. Пушкіна, театр ім. Є. Вахтангова, театр ім. В. Маяковського, «Модерн», «Ермітаж»), Калузьким драматичним театром ім. А. Луначарського,
а також закордонними колективами (Ліга режисерів та акторів в Чикаго, Монреальська театральна школа, Акторське товариство Флоренції,
Сеульський драматичний театр тощо). Також брала участь як балетмейстер-постановник в роботі над виставами в театрах Росії, Італії, Канаді, США, Південній Кореї.

В 2016 році Тетяна Борисова працювала як хореограф-постановник Сцени Балу в фільмі «Анна Кареніна. Історія Вронського»
(режисер Карен Шахназаров).

Залишити коментар

© 2021. «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька». Всі права захищені. Використання матеріалів на сторонніх ресурсах можливе за умовою гіперпосилань.

«UNDERCLOUDS» – Студія WEB розробок, графічного дизайну та фотографії