Режисер

Відомий в Україні та далеко за її межами театральний режисер.

Заслужений артист України.

В Одеському українському театрі здійснив постановки таких вистав: комедії в стилі танго
на 2 дії «Дамський майстер» за п’єсою Ж. Фейдо та три весілля на 2 дії «Г-і-р-к-о!» за творами А. Чехова, В. Маяковського, І. Ільфа та Є. Петрова.

Від 2010 року художній керівник-головний режисер Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка.

Бакіров Андрій Рінатович здійснив низку постановок різножанрових вистав сучасного та класичного репертуару в театрах різних міст України. Його вистави відзначаються високою сценічною культурою, оригінальністю образного художнього мислення й неординарністю режисерських рішень.
Найбільш відомі постановки А. Бакірова: «Дуже старий сеньйор з великими крилами»
А. Курейчика за мотивами оповідання Г. Маркеса, «Французька вечеря»
М. Камолетті, «Безумний день, або Весілля Фігаро» П.-О. Бомарше, «Каліка з острова Інішмаан» М. МакДонаха, «Комедія помилок» В. Шекспіра, «Тато в павутинні» та «Смішні Гроші» Р. Куні, «Ніч перед Різдвом» за мотивами повісті М. Гоголя, «Вій. Докудрама»
Н. Ворожбит, «Скапен» за Ж.-Б. Мольєром та інші.

У 2018 році Андрію Рінатовичу Бакірову за постановку вистави «Вій. Докудрама» за п’єсою Н. Ворожбит за мотивами повісті М. Гоголя в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка було присуджено премію імені Леся Курбаса.

Залишити коментар

© 2021. «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька». Всі права захищені. Використання матеріалів на сторонніх ресурсах можливе за умовою гіперпосилань.

«UNDERCLOUDS» – Студія WEB розробок, графічного дизайну та фотографії