• Автор Пивоваров, Л. Федченко
  • Режисер Костянтин Пивоваров
  • Жанр літературно-драматична фантазія за спогадами сучасників, документами і поезії Т.Г. Шевченка

Опис вистави

Лише 47 років відвела доля цій людині, але їх вистачило, аби став чоловік справжнім символом нації на роки та століття вперед.

Та яким був він, наш Тарас Шевченко? Що турбувало, що надихало його на створення шедеврів живопису та поезії? І взагалі: чим та як живе людина, про яку пишуть у підручниках, вважають класиком та день народження якої став національном державним святом?

Власний, оригінальний за формою – “з сьогоднішнього дня”  –  погляд режисера-постановника Костянтина Пивоварова та акторів різних поколінь на легендарну особистість нашої історії і культури і став змістом цієї суто театральної фантазії за спогадами сучасників генія та на основі безсмертних його творів.

Прем’єра:  9 березня  2008 року

У виставі задіяні

народний артист України Анатолій Дриженко, заслужені артисти України Ігор Геращенко, Павло Шмарьов, артисти Євген Юхновець, Валерій Швець, а також Ірина Бессараб, Олена Кочергіна, Тетяна Миронова, Олександр Самусенко, Олександр Станкевич, Тетяна Медведєва, Сергій Ярий та інші.

Залишити коментар

© 2019. «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька». Всі права захищені. Використання матеріалів на сторонніх ресурсах можливе за умовою гіперпосилань.

«UNDERCLOUDS» – Студія WEB розробок, графічного дизайну та фотографії