ОДЕСЬКИЙ
УКРАЇНСЬКИЙ
ТЕАТР ІМ. В. ВАСИЛЬКА
АКАДЕМІЧНИЙ
МУЗИЧНО-
ДРАМАТИЧНИЙ
СЕЗОН 93
Квитки Online
Каса театру (048) 723-89-77
65026, м. Одеса, вул. Пастера, 15

Вітаємо з Ювілеєм Ігоря Геращенка.

20 липня 2017
Вітаємо з Ювілеєм Ігоря Геращенка.
За 31 рік в Одеському українському театрі зіграно чимало: ролі у драмах, комедіях, поетичних виставах. Чи не кожна акторська робота Геращенка сприймається як творча удача, як помітна подія культурно-мистецького життя.
Згадаємо Саву Ігоря Геращенка у виставі «Сини Адама» В. Василька (за мотивами повісті О. Кобилянської «Земля» ), Миколу Задорожного у виставі «Щастя поруч» за п’єсою І. Франка «Украдене щастя», Йосипа Скорика з комедії «Сватання на Гончарівці» Г. Квітки-Основ’яненка, Солопія Черевика з музичної комедії «Сорочинський ярмарок» за мотивами однойменної повісті М. Гоголя, Луки Лукича Хлопова з комедії М.Гоголя «Ревізор», Нащадка Поета – з поетичної вистави "Тарасові весни". Горюхіна у виставі «Ну… дуже маленькі комедії» В.Ляпіна…
Акторський доробок Ігоря Геращенка давно вже перейшов за сотню ролей у виставах сучасного та класичного репертуару.
Голохвостий у комедії М.Старицького «За двома зайцями» і сліпий віщун в «Едіпі» Софокла, Опецьковський у комедії Г.Квітки-Основ’яненка і Мальволіо у виставі «12 ніч, зіграна акторами далекої від Англії країни, що і не знали ніколи слів Шекспіра» КЛІМа (роль, за яку Ігор Геращенко одержав премію імені Івана Твердохліба від Одеського міжобласного відділення Національної спілки театральних діячів України)… Всі ці ролі в галереї сценічних образів стоять поруч… Сьогодні артист грає, приміром, Короля комедії Мольєра у виставі "Королівський експромт", а завтра виходить в сцену в дитячій музичній казці «Витівки шалапута» Р.Бродавка в ролі також Короля, але вже іншого за характером, за часом і місцем сценічної дії…
Кожний вихід на сцену для артиста – то життя, яке триває, перетікає з дня у другий день, третій і так далі… Творчість не знає упину.
Головне для Ігоря Геращенка – розуміти і хотіти займатися творчістю, мати за душею, що сказати глядачеві.
Він – мислитель з породи лицедіїв.
Паралельно з театром знаходить снагу до творчості в антрепризах, в кіно, в літературі.
На сцені Одеського українського театру йдуть вистави різних драматургів у перекладах заслуженого артиста України Ігоря Геращенка.
Скільки за життя написано ним віршів, видано понад десяток книжок, зіграно ролей в театрі та кіно!
Багато. Є з чим зустрічати славний ювілей.
 

Вітаємо  заслуженого артиста України Ігоря Геращенка  з Днем народження!  

Бажаємо  міцного здоров’я, щастя, натхнення, нових цікавих мистецьких здобутків!

Хай збуваються  мрії нашого талановитого митця-васильківця!   

Партнери
ГЛАС
ТеНет
ТК ГРАД
Медиа-информ
Первое радио
Культурометр
Одесские известия
Телеканал
KOZYR DIGITAL
Южная волна
Журнал Zavarnik
Kims
westele.com.ua
Радио