ОДЕСЬКИЙ
УКРАЇНСЬКИЙ
ТЕАТР ІМ. В. ВАСИЛЬКА
АКАДЕМІЧНИЙ
МУЗИЧНО-
ДРАМАТИЧНИЙ
СЕЗОН 93
Квитки Online
Каса театру (048) 723-89-77
65026, м. Одеса, вул. Пастера, 15

Репертуар на лютий

20 січня 2017
Репертуар на лютий

Шановні глядачі! У розділі «Афіша» можна ознайомитись з репертуаром на лютий.

 

Цього місяця на вас чекають 15 різних вистав нашого театру. А ще у вас є неймовірна можливість побачити прем’єру цієї зими «Турандот» та бути присутнім на одній з шести вистав «Тижня до Дня закоханих».

 

Так, 1 лютого на сцені нашого театру можна буде побачити любовний вертеп «Український Декамерон». Це оригінальна п'єса КЛІМа, написана спеціально для театру ім. В. Василька. Постановка Владислава Троїцького (м.Київ).

У  виставі сплелися радість і біль, сміх і сльози, життя і смерть. Це історія про життя українського села з його самобутніми піснями, звичаями, неповторним народним гумором, показано також і світ, в якому нікому не видається дивною  розмова зі Смертю.

У глядачів «Українського Декамерону» є унікальна можливість послухати  живу музику і автентичні співи.

Глядачі дивитимуться виставу, знаходячись на сцені, на відстані  кількох метрів від артистів.

Нагадаємо, що на цю виставу діють вікові обмеження: + 18!

 

2 лютого на сцені театру  –  вистава «Кайдаші» за мотивами повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я».  Автор інсценізації та режисер-постановник заслужений діяч мистецтв України Костянтин Пивоваров. Події цієї сімейної хроніки  актуальні і сьогодні, адже проблеми родинних стосунків, взаємин між батьками та дітьми торкаються кожного з нас.

Крім того, повість класика української літератури  Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я», на основі якої створена вистава, входить в програму з української літератури загальноосвітніх шкіл. Шановні вчителі, у вас є можливість продовжити навчання в нашому театрі. 

 

Вечір п’ятниці, 3 лютого,  пропонуємо провести  на виставі «Щастя поруч» за п’єсою Івана  Франка «Украдене щастя». Це постановка відомого  українського режисера заслуженого діяча мистецтв України Дмитра  Богомазова з Києва, який поставив на нашій сцені чотири вистави, різних за жанрово-стильовими ознаками.

Одвічні  питання про кохання, вірність  та  зраду вплетені в  сучасний психологічний контекст. У фатальному «трикутнику» зійшлися на двобій смиренність і бунт.

В головних ролях зайняті провідні майстри Одеської української сцени: заслужена артистка України Ольга Петровська (в ролі Анни Задорожної), заслужений артист України Ігор Геращенко (в ролі Миколи Задорожного) і залужений артист України Яків Кучеревський (в ролі Михайла Гурмана).

 

4 лютого на «Сцені 38» йде комедія про парадокси з життя нашого сучасника  –  «Два ангели» за п’єсою Віктора Шендеровича.

 

5 лютого, у неділю, запрошуємо глядачів на виставу Сорочинський ярмарок» за повістю Миколи Гоголя. П’єса  Михайла Старицького. Музика Віктора Уреса. Постановка заслуженого діяча мистецтв України Костянтина Пивоварова.

Ось так,  посеред зими, у вас є чудова нагода опинитися на ярмарку в Сорочинцях.  Ця яскрава, видовищна, багатолюдна, музична вистава стане для вас справжнім відпочинком у вихідний день.

 

З 7 по 12 лютого на вас чекає «Тиждень вистав до Дня всіх закоханих».

Звісно, так чи інакше теми кохання торкається  кожна з вистав діючого репертуару. Обираючи вистави для Тижня Кохання,  театр прагнув на прикладі шести вистав різних авторів, різних жанрів показати розмаїття романтичних почуттів. 

Взяти, приміром, славнозвісну комедію класика української літератури і театру Григорія Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці». В центрі уваги в ній  –  кохання. Показано народні звичаї та обряди. Режисер-постановник заслужений діяч мистецтв України Володимир Туманов визначив жанр вистави дуже влучно: вечорниці-марення про українську комічну оперу. Крім того, це  – своєрідна антологія музичного жанру. Ви відкриєте для себе скарбницю української народної музики і  твори відомих українських композиторів.

 

Вистава «Сватання на Гончарівці»  розпочинає Тиждень вистав до Дня всіх закоханих – у вівторок, 7 лютого.

 

Наступного вечора, 8 лютого, у середу, запрошуємо глядачів на «Сцену 38». Вистава «Ну…дуже маленькі комедії» створена за театральними новелами Віктора Ляпіна. Режисер-постановник – народний артист України Ігор Равицький. Три історії  з життя наших сучасників. Кожен з персонажів цих сценічних оповідей мріє про кохання, бажає бути щасливим, але складається так, як складається. Можливо, в комусь з персонажів новел ви пізнаєте самих себе чи когось із своїх знайомих. 

Нагадаємо, що кількість місць на «Сцені 38» обмежена. Тому радимо вам подбати про квитки заздалегідь.

 

9 лютого ще одна вистава про кохання на «Сцені 38». Унікальна вистава «Кого люблю…» за п'єсою відомого драматурга Миколи Коляди «КЛІН-ОБОЗ» (постановка народного артиста України  Ігоря Равицького). У цій виставі  на вас чекає приємна зустріч з талановитим акторським дуетом: народна артистка України Ольга Равицька в ролі Ірини і заслужена артистка України Марія Пивоварова в ролі Наталі. 

 

10 лютого переходимо на велику сцену. Комедія в стилі танго на 2 дії  «Дамський майстер» за п’єсою французького комедіографа Жоржа Фейдо (постановка заслуженого артиста України Андрія Бакірова) сповнена романтики та любовних пригод. На сцені  – талановитий акторський ансамбль.  Танцюють танго, сповнене пристрасті, жаги кохання.

 

11 лютого, в суботу, в умовах експериментальної творчої майстерні «Глядач на сцені» йде вистава «Любов по-французьки» за п’єсою Робера Тома (режисер-постановник народний артист України Ігор Равицький).

Назва  говорить сама за себе. Це  –  про любов. Про кохання! 

У виставі зайняті одразу ж вісім талановитих, красивих актрис Театру імені В.Василька.  До того ж, це детектив. Глядач запрошується до активної участі в розслідуванні злочину. 

 

12 лютого, у неділю, на завершення Тижня вистав про кохання – музично-пластична вистава «Про кохання… без слів». Без жодного слова, мовою пластики і жесту, через історії на танцювальних майданчиках країни від 20-х до 80-х років минулого століття, митці розкажуть вам про людські долі, про людей, котрі зустрічаються, закохуються, кохають один одного, розлучаються…

Постановка і хореографія Тетяни Борисової.

 

18 та 19 лютого о 18.30  –  довгоочікувана прем’єра вистави «Турандот» за мотивами однойменної п’єси Карло Гоцці у перекладі Ігоря Геращенка. Режисер-постановник вистави  – Іван Уривський. Сценограф і художник по костюмах Руслан Хвастов. Балетмейстер-постановник – Павло Івлюшкін.

Давній міф про принцесу Турандот  митці розгадують з позицій  людей, котрі живуть в новому столітті, новому тисячолітті.

Очікується відкриття. П’єса  італійського письменника і драматурга  XVIII століття  К.Гоцці «Турандот»  на сценах драматичних, музично-драматичних театрів України  жодного разу не була поставлена.

Зважимо на це, і чекатимемо на премєру «Турандот» в Театрі імені В.Василька.

 

21 лютого в межах експериментальної творчої майстерні  «Глядач на сцені»  йтиме вистава «Тіні забутих предків» за повістю Михайла Коцюбинського (інсценізація Василя Василька) у постановці Івана Уривського. Трагічну історію великого кохання Івана та Марічки підсилюють гуцульські автентичні співи, а декорації переносять глядачів у високі Карпати.

Нагадуємо, що кількість глядацьких місць на цьому експериментальному сценічному майданчику обмежена. Тому радимо подбати про квитки заздалегідь, адже ця вистава користується популярністю серед одеситів та гостей міста.

 

22 лютого, в середу, театр запрошує глядачів відпочити, послухати прекрасну музику, арії, хори, познайомитися з цікавим сюжетом, з колоритними, народними характерами, насолодитись доброзичливим українським гумором.

«Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського  – перша українська народна опера, в якій показано в комедійному жанрі яскраву сторінку історії України  другої половини XVIII століття,

 

23 лютого на «Сцені 38»  йтиме вистава  «Останній день літа» за п’єсою Олександра Вампілова «Полювання на качок» у постановці Івана Уривського. Разом з акторами ви зможете прожити один день життя Віктора Зілова, адже вистава йде у неймовірній близькості до глядача.

 

28 лютого  запрошуємо подивитися виставу «Гамлет» за відомою п’єсою  Уільяма Шекспіра в перекладі Юрія Андруховича. Постановка заслуженого діяча мистецтв України Дмитра Богомазова. Принагідно додамо, що вистава «Гамлет» на сцені нашого театру  була  серед тих вистав, за які Дмитро Богомазов одержав найвищу нагороду України – Національну премію імені Т.Г.Шевченка.

Даючи несподівану, оригінальну відповідь на Гамлетівське питання «Бути чи не бути?», театр примушує глядачів зачаровуватись сценічним дійством і замислюватись над вічними питаннями.

Театр дошукується істини, звертаючись до першоджерел — саги про Амлета, принца Данії.

 

Нагадуємо, що початок вечірніх вистав  –  о 18.30.

Номер телефону каси: 723-89-77

 

Партнери
ГЛАС
ТеНет
ТК ГРАД
Медиа-информ
Первое радио
Культурометр
Одесские известия
Телеканал
KOZYR DIGITAL
Южная волна
Журнал Zavarnik
Kims
westele.com.ua
Радио