ОДЕСЬКИЙ
УКРАЇНСЬКИЙ
ТЕАТР ІМ. В. ВАСИЛЬКА
АКАДЕМІЧНИЙ
МУЗИЧНО-
ДРАМАТИЧНИЙ
СЕЗОН 93
Квитки Online
Каса театру (048) 723-89-77
65026, м. Одеса, вул. Пастера, 15

На сцені Одеського українського театру шанували день народження Шевченка

10 березня 2017
На сцені Одеського українського театру шанували день народження Шевченка

9 березня, на сцені Одеського українського театру, шанували день народження Тараса Шевченка.

 

Саме в цей день у театрі пройшла унікальна вистава про життя і творчість молодого Кобзаря. Унікальна вона тим, що створювалася вони в колективі васильківців, і аналогів її немає на сценах інших театрів України.

 

Автор композиції (у співавторстві з Л.Федченко) та режисер-постановник заслужений діяч мистецтв України Костянтин Пивоваров за допомогою свідчень про Шевченка його сучасників, історичних документів та поезії Шевченка того періоду створює поетичний світ, фантазію про українського Поета, якому рівних не було і немає.

 

За своє коротке життя, а прожив він чимало, 47 років і один день, Шевченко сповна наситився стражданнями, серед яких були і результати власних помилок, але він не міг не жадати того, до чого прагнемо всі ми - життя і свобода, самореалізація і благополуччя, мир і повага, прості людські цінності. Його творчість це його душа, в ньому він був чесний і добрий, ярий і нескінченно багатий.

 

З Днем народження Тараса Григоровича Шевченка!

На сцені Одеського українського театру шанували день народження Шевченка - Фото №1 На сцені Одеського українського театру шанували день народження Шевченка - Фото №2 На сцені Одеського українського театру шанували день народження Шевченка - Фото №3 На сцені Одеського українського театру шанували день народження Шевченка - Фото №4
Партнери
ГЛАС
ТеНет
ТК ГРАД
Медиа-информ
Первое радио
Культурометр
Одесские известия
Телеканал
KOZYR DIGITAL
Южная волна
Журнал Zavarnik
Kims
westele.com.ua
Радио