ОДЕСЬКИЙ
УКРАЇНСЬКИЙ
ТЕАТР ІМ. В. ВАСИЛЬКА
АКАДЕМІЧНИЙ
МУЗИЧНО-
ДРАМАТИЧНИЙ
СЕЗОН 93
Квитки Online
Каса театру (048) 723-89-77
65026, м. Одеса, вул. Пастера, 15

Конкурс на заміщення вакантних посад

21 березня 2018

ОФІЦІЙНА  ІНФОРМАЦІЯ 

про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

 

Згідно ст.21 Закону України «Про культуру» та ст.20 Закону України «Про театри та театральну справу», на підставі наказу Міністерства культури України № 497 від 01.07.2016 р. та затвердженого ним «Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури», Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В.Василька оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

головний балетмейстер (одна вакансія);

режисер-постановник  (одна вакансія);

провідний майстер сцени (одна вакансія);

артист вищої категорії (дві вакансії);

 

1. До участі у конкурсі запрошуються громадяни України, які проживають в  м.Одеса, з урахуванням наступного:

- на посаду головного балетмейстера – віком до 50 років, з повною ВИЩОЮ профільною освітою та наявністю стажу роботи за фахом (балетмейстер, хореограф) не менше  5 років; 

- на посаду режиссера-постановника - віком до 50 років, з повною ВИЩОЮ профільною (режисерською) освітою, вільним володінням українською мовою та наявністю не менше 5 самостійно та успішно здійснених (в якості режисера-постановника) та включених у репертуар вистав у професійних репертуарних театрах. 

- на посаду провідного майстра сцени – актриси віком до 50 років, з повною профільною  (акторською) освітою, вільним володінням українською мовою та наявністю стажу роботи за фахом (артист професійного репертуарного театру) не менше 20 років:

- на посади артистів вищої категорії – актори з профільною  (акторською) освітою, вільним володінням українською мовою та наявністю стажу роботи за фахом (артист професійного репертуарного театру) не менше 10 років: 

жінки віком 50-55 років (1 вакансія), 

чоловіки віком 40-45 років (1 вакансія). 

 

2. Для участі у конкурсі претенденти надсилають на адресу Конкурсної комисії (65026, Україна, м. Одеса, вул. Пастера, 15, Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В.Василька - 65026, м. Одеса, вул. Пастера, 15. Тел. (048) 723-55-66. Е-mail - od.ukrteatr.press@gmail.com, з приміткою «На конкурс» - такі документи:

- заяву про участь у конкурсі,

- особистий аркуш обліку кадрів, заповнений та з фотокарткою,

- копію документу, що засвідчує особу (паспорт),

- витяг з трудової  книжки (за наявності),

- копію документу про освіту за відповідним фахом.

- творче резюме, портфоліо (для артистів).

За власним бажанням претенденти мають право надавати додаткову інформацію (присвоєння почесного звання, характеристики та рекомендації, інформаційні матеріали про творчі досягнення, перелік зіграних ролей, відомості про державні нагороди та лауреатство, рецензії, фото та СD/DVD-записи сцен з вистав, тощо).  

 

3. Документи на участь у конкурсі приймаються з 21 березня до 4 квітня 2018 р. включно.

 

4. Про рішення Конкурсної комісії щодо участі у конкурсі, про дату, час перегляду та прослуховування учасників конкурсу  буде повідомлено не пізніше 6 квітня 2018 р.

 

Претенденти, яких допущено до участі у конкурсі (другий етап), мають право особистої присутності під час обговорення їх кандидатур на засіданні Конкурсної комісії.

 

5. Iнформація про рішення за підсумками конкурсу оголошується Конкурсною комісією та оприлюднюється впродовж 3 робочих днів на офіційному сайті  Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В.Василька http://ukrteatr.odessa.ua

 

Конкурсна  комісія

Партнери
ГЛАС
ТеНет
ТК ГРАД
Медиа-информ
Первое радио
Культурометр
Одесские известия
Телеканал
KOZYR DIGITAL
Южная волна
Журнал Zavarnik
Kims
westele.com.ua
Радио