ОДЕСЬКИЙ
УКРАЇНСЬКИЙ
ТЕАТР ІМ. В. ВАСИЛЬКА
АКАДЕМІЧНИЙ
МУЗИЧНО-
ДРАМАТИЧНИЙ
СЕЗОН 93
Квитки Online
Каса театру (048) 723-89-77
65026, м. Одеса, вул. Пастера, 15

Конкурс на заміщення вакантних посад

14 серпня 2018
Конкурс на заміщення вакантних посад

Згідно ст.21 Закону України «Про культуру» та ст.20 Закону України «Про театри та театральну справу», на підставі наказу Міністерства культури України № 497 від 01.07.2016 р. та затвердженого ним «Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури», Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В.Василька оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

актор другої категорії (жінка, дві вакансії);

артист оркестру вищоі категоріїпіаніст, концертмейстер (одна вакансія);

артист оркестру другої категорії - альтист (одна вакансія, 0,5 ставки);

артист оркестру другої категорії - флейтист, з вмінням грати на саксофоні                 

                                                                        (одна вакансія, 0,5 ставки).

 

  1. До участі у конкурсі запрошуються громадяни України, з урахуванням наступного:

- на посади актора другої категорії – особи (жінки) віком до 35 років, які мають вищу профільну (акторську) освіту та вільно володіють українською мовою;

- на посади артистів оркестру – особи, які проживають в  м.Одесі, мають повну вищу профільну (музичну) освіту та стаж роботи за відповідним фахом не менше  трьох років.

  1. Для участі у конкурсі претенденти надсилають на адресу Конкурсної комисії (65026, Україна, м. Одеса, вул. Пастера, 15, Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В.Василька - 65026, м. Одеса, вул. Пастера, 15. Тел. (048) 723-55-66. Е-mail - ukrtheatreodesa@gmail.com, з приміткою «На конкурс» - такі документи:

- заяву про участь у конкурсі,

- особистий аркуш обліку кадрів, заповнений та з фотокарткою,

- копію документу, що засвідчує особу (паспорт),

- витяг з трудової  книжки (за наявності),

- копію документу про освіту за відповідним фахом.

- творче резюме (для акторів – бажано портфоліо).

За власним бажанням претенденти мають право надавати додаткову інформацію (присвоєння почесного звання, характеристики та рекомендації, інформаційні матеріали про творчі досягнення, перелік зіграних ролей, відомості про державні нагороди та лауреатство, рецензії, фото та СD/DVD-записи сцен з вистав, тощо). 

  1. Документи на участь у конкурсі приймаються з 15 по 31 серпня 2018 р. включно.
  2. Про рішення Конкурсної комісії щодо участі у конкурсі, про дату і час перегляду та прослуховування учасників конкурсу  буде повідомлено не пізніше 4 вересня 2018 р.

Претенденти, яких допущено до участі у конкурсі (другий етап), мають право особистої присутності під час обговорення їх кандидатур на засіданні Конкурсної комісії.

  1. Iнформація про рішення за підсумками конкурсу оголошується Конкурсною комісією та оприлюднюється впродовж 3 робочих днів на офіційному сайті  Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В.Василька http://ukrteatr.odessa.ua

 

Конкурсна  комісія

 

Партнери
ГЛАС
ТеНет
ТК ГРАД
Медиа-информ
Первое радио
Культурометр
Одесские известия
Телеканал
KOZYR DIGITAL
Южная волна
Журнал Zavarnik
Kims
westele.com.ua
Радио