ОДЕСЬКИЙ
УКРАЇНСЬКИЙ
ТЕАТР ІМ. В. ВАСИЛЬКА
АКАДЕМІЧНИЙ
МУЗИЧНО-
ДРАМАТИЧНИЙ
СЕЗОН 93
Квитки Online
Каса театру (048) 723-89-77
65026, м. Одеса, вул. Пастера, 15

Юлія Пивоварова. Директор-художній керівник театру.

26 січня 2018
Юлія Пивоварова. Директор-художній керівник театру.

26 січня, відбулися загальні збори колективу театру, на яких начальник управління культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини ОДА Олена Олійник офіційно представила присутнім нового директора-художнього керівника театру – Юлію Пивоварову.

Нагадаємо, що Юлія Анатоліївна Пивоварова 19 жовтня 2017 року одержала перемогу в конкурсі на посаду директора-художнього керівника одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В. Василька.

З 2009 року Ії трудова біографія пов’язана з театральною діяльністю. Під час роботи в українському театрі вона багато зробила для його популяризації, осучаснення форм роботи з глядачем, впровадження нових комунікаційних технологій, тощо. До участі в конкурсі Юлія Анатоліївна займала посаду комерційного директора Одеського театру юного глядача .

 

 

До вашої уваги наводимо декілька тез, які озвучила Юлія Пивоварова колективу, і які відображають ії бачення розвитку театру:

Головна ідея - розвиток театру в напрямку, який положив Ігор Миколайович Равицький. Завдяки йому ми маємо кращій акторський склад в Одесі.

Успіх театру полягає в збереженні на 60 відсотків традицій. І не більш, ніж на 40 - іновацій.

Розширювати глядацьку аудиторію за рахунок середнього покоління. Головне - нові вистави. Саме вони приваблюють глядача, підтримують глядацький інтерес.

На сцені академічного театру мають йти вистави кращих українських режисерів. Молодих, неочікуваних. Але з успішним досвідом роботи.

Наша спільна ціль - створити справжній центр української культури в місті.

 

 

 

Юлія Пивоварова. Директор-художній керівник театру. - Фото №1 Юлія Пивоварова. Директор-художній керівник театру. - Фото №2 Юлія Пивоварова. Директор-художній керівник театру. - Фото №3
Партнери
ГЛАС
ТеНет
ТК ГРАД
Медиа-информ
Первое радио
Культурометр
Одесские известия
INTO-SANA
Телеканал
KOZYR DIGITAL
Южная волна
Молдова
Kims
westele.com.ua
Радио