• Автор — О.Вампілов (за мотивами п’єси «Полювання на качок»)
  • Переклад Любові Федченко
  • Режисер — Іван Уривський
  • Хореографія Павла Івлюшкіна

Опис вистави

Один день з життя головного персонажа — Віктора Олексійовича Зілова. Життя, в якому є начебто все, що потрібно людині: успішна кар’єра, ті, кого називають друзями, кохана дружина і закохані в нього жінки…

І є мрія, яка збувається один раз на рік — полювання на качок. Тільки чи здійсниться ця мрія цього разу? Останній день літа Віктор Зілов проживає, наче останній день в житті… П’єса О.Вампілова «Полювання на качок» була написана у 1967 році, надрукована в 1970 році. Вона відразу ж привернула увагу театрів. Але відображення суворої, жорсткої правди про життя головного героя спричинило те, що п’єсу занесли у список «не рекомендованих» до постановки.

«Хоча п’єса була написана за радянських часів, ця історія, і наша вистава, — поза часом, — розповідає режисер «останнього дня літа» Іван Уривський. — В якомусь смислі це — психологічний трилер. Ми прагнули увійти в процеси свідомості головного героя, дістати першопричин. Чому він дійшов до своєї духовної кризи…

Чи є у нашого героя вибір?». Вистава йде в умовах, максимально наближених до глядача, — на сценічному майданчику «Сцена 38». Тим самим театр запрошує глядачів до діалогу про проблеми сьогодення. Постановка, сценографія та музичне рішення Івана Уривського Переклад Любові Федченко Художник по костюмах Анастасія Пташкіна Хореографія Павла Івлюшкіна Виставу ведуть Микола Данилюк, Олена Фурманова. Вистава йде без антракту.

 

Залишити коментар

© 2019. «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька». Всі права захищені. Використання матеріалів на сторонніх ресурсах можливе за умовою гіперпосилань.

«UNDERCLOUDS» – Студія WEB розробок, графічного дизайну та фотографії