• Автор: Олена Попова
  • Переклад: Любов Федченко
  • Режисер-постановник: народний артист України Ігор Равицький
  • Художник-постановник: Руслан Хвастов
  • Прем’єра: 20 квітня 2017 року

Вистава йде без антракту. Тривалість – 1 год. 15 хв.

Опис вистави:

Давні, ще з часів навчання в інституті, чотири подруги зустрічаються один раз на рік… У кожної – своє життя, свої проблеми, клопоти. Тож, частіше зустрічатися не виходить. Один раз на рік в квартирі однієї з них лунає дзвінок – телефонує подруга, котра живе в Америці. Так вони домовилися. І це стало традицією.

Все звично. Так часто буває в житті. Але в сюжет п’єси закладена інтрига: саме в той зимовий вечір замість очікуваного дзвінка з Америки пролунає дзвінок – і на порозі квартири з’явиться незнайомець. З його появою все піде шкереберть – почнуться з’ясування взаємин.

Врешті-решт, чи зрозуміють давні інститутські подруги щось в собі, в своєму житті?.. Чи відбудеться переоцінка їхніх життєвих цінностей? Глядачі стануть свідками  цих подій. І, можливо, зрозуміють ті ситуації, які відбувалися в їхньому особистому житті.

Дійові особи та виконавці:

Жанна — заслужена артистка України Тетяна Глущенко
Піскунова — заслужена артистка України Світлана Гужва
Ліза — заслужена артистка України Галина Кобзар-Слободюк
Ольга — заслужена артистка України Ірина Черкаська

 

Виставу ведуть Микола Данилюк, Наталя Петрова

 

Залишити коментар

© 2020. «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька». Всі права захищені. Використання матеріалів на сторонніх ресурсах можливе за умовою гіперпосилань.

«UNDERCLOUDS» – Студія WEB розробок, графічного дизайну та фотографії