• Автори  Г.Голубенко, Л.Сущенко, В.Хаіт
  • Режисер-постановник народний артист України Ігор Равицький
  • Сценографія та костюми Олександр Горенштейн
  • Балетмейстер Павло Івлюшкін
  • Тривалість 2 год. 20 хв. (з антрактом)

Опис вистави:

Хтось стверджує, что Одеса — це не місто, а Рай. Інші кажуть, что Одеса — справжній та чаруючий оазіс у пустелі Космосу. А що ж —  самі одесити? А вони просто живуть тут. І, звичайно, посміхаються, коли чують чергову баєчку про себе…

А як живуть вони, чим живуть, яким повітрям дихають? Про це, власне кажучи, і та п`єса, що її створили колись три талановитих та молодих тоді одесита – Георгій Голубенко, Леонід Сущенко та Валерій Хаіт. І назвали її “Старые дома”. І поставили за нею виставу, де головну роль виконував легендарний Михайло Водяной. Що й казати, запам`яталося багатьом! Та й так припало до серця, що через кілька десятиліть вже  в нашому театрі поставив Ігор Равицький цю виставу, і зазвучала вона під новою назвою “Місто мого дитинства” — по-новому, але зберегла те саме неперевершене тепло одеське, яким славиться з давніх часів наша чорноморська перлина.

Тож, одесити  одеситам відтворять на сцені нашу з вами улюблену та рідну Одесу.  Погодьтеся, це варто подивитися та послухати!

В 2015 р. театр показав виставу «Місто мого дитинства» на IX театральному фестивалю HOMO LUDENS у Миколаєві і отримав декілька нагород фестивалю: приз глядацьких симпатій, «за акторський ансамбль», «за кращий акторський дует» (народна артистка України Ольга Равицька і актор Богдан Паршаков). Крім того, Герман Галушкевич, учень ЗОШ Софії Русової, який був наймолодшим учасником фестивалю, отримав приз «Надія HOMO LUDENS».

Прем’єра: 5 жовтня 2011 року

У виставі задіяні

Марія Іванівна, голова ради будинку народна артистка України Ольга Равицька, заслужена артистка України Тетяна Глущенко,
Захар Олексійович, старий моряк заслужений артист України Павло Шмарьов
Ернест Борисович, колишній актор заслужений артист України Ігор Геращенко,  заслужений артист України Яків Кучеревський
Єлизавета Семенівна, його дружина Олена Кочергіна,  заслужена артистка України Ольга Петровська
Андрій, син Марії Іванівни Роман Федосєєв
Тимофій Кузьмич, «сапожник» Богдан Паршаков
Лєна Остапчук, дружина футболіста заслужена артистка України Нінель Наточа
Сєня Остапчук футболіст  Володимир Романко
Стасік Остапчук, син футболіста Матвій Коростіенко
Галя, студентка Ірина Бесараб, Тетяна Паршакова-Саковська
Степан Сухоруков, будівельник-бульдозерист Олександр Самусенко
Листоноша Михайло Грицик
Виставу ведуть Микола Данилюк, Олена Фурманова

 

 

Залишити коментар

© 2019. «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька». Всі права захищені. Використання матеріалів на сторонніх ресурсах можливе за умовою гіперпосилань.

«UNDERCLOUDS» – Студія WEB розробок, графічного дизайну та фотографії