Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Щастя поруч

Квітень 3 @ 19:00 - 21:00

Дата: Квітень 3
Час: 19:00 - 21:00
Придбати квиток

Автор: І.Франко
Режисер: Дмитро Богомазов
Художник-постановник: Олександр Друганов (Київ)
Музика: Олександр Курий (Київ)

Опис:
Чи буває любов – та щоб без жодної хмаринки? Чи буває ненависть – та щоб взагалі без жалю? І чого чекати, якщо саме такі любов та ненависть зустрінуться у безкомпромісному поєдинку?
Жінка мріє про щастя з коханим. Чоловік мріє про щастя у родині.
А є ще одна людина. І коли зійшлися троє – мабуть, повітря спалахне…
Йдеться про непрості людські долі – то чи знайдеш винуватих в тому, що такі вони, ці долі…
За п`єсою «Украдене щастя» класика національної літератури Івана Франка виставу «Щастя поруч» створив класик сучасного національного театру режисер Дмитро Богомазов. І так втілили її на сцені троє визнаних улюбленців одеських театралів – заслужені артисти України Ольга Петровська, Яків Кучеревский та Ігор Геращенко, що творчий колектив васильківців було визнано переможцем Всеукраїнського фестивалю «Українська мова – мова єднання».

У 2003 році спектакль (режисер і виконавці трьох основних ролей) був номінований на здобуття Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка (пройдені три тури). Спектакль брав участь в ХI Міжнародному фестивалі «Мистецьке березілля. Лідери »(м Київ, 2003 р). У 2005 році став переможцем VI Всеукраїнського фестивалю «Українська мова – мова єднання».
Прем’єра: 7 листопада 2002 року.

Залишити коментар

© 2019. «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька». Всі права захищені. Використання матеріалів на сторонніх ресурсах можливе за умовою гіперпосилань.

«UNDERCLOUDS» – Студія WEB розробок, графічного дизайну та фотографії