Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Про кохання… без слів

26.09.2019 @ 19:00 - 21:00

Вистава йде без антракту. Тривалість – 1 год. 40 хв.

Опис вистави:

Танцювальні майданчики у міських парках – свідки багатьох історичних подій. Тут знайомилися, закохувалися, освідчувалися у коханні, траплялися і непорозуміння, навіть бійки… В кожне десятиліття (від 20-х до 80-х років минулого, XX століття) танцювальні майданчики були місцем зустрічей і прощань. У виставі показані історії людей, що відвідували їх в різні роки…

Сценічна оповідь ведеться мовою пластики і музики, без жодного слова. Але вистава «Про кохання… без слів» – не балет і не пантоміма, а виразна музично-пластична вистава, в якій за допомогою театральних засобів передаються зміна епох, атмосфера часу, долі, характери людей. І звучать зі сцени популярні пісні та мелодії минулих десятиліть, які нагадають багатьом глядачам їхню юність, а молодим глядачам подарують щасливу можливість відчути подих юності колишніх поколінь.

У виставі беруть участь:

народна артистка України Діана Мала;
заслужені артисти України: Нінель НаточаОльга ПетровськаІгор ГеращенкоЯків Кучеревський;
артисти Ірина БесарабМарина КлімоваОлена КочергінаТетяна МедведєваВікторія ОстапенкоТетяна Паршакова-СаковськаЮлія ХарчукНаталя ШевченкоОлександр БабійМикита БикановВадим ГоловкоМихайло ГрицикКостянтин КириленкоАртем МузиченкоБогдан ПаршаковВолодимир РоманкоОлександр СамусенкоОлександр ТовстийРоман ФедосєєвДмитро Цинковський.

Ведуть виставу Микола Данилюк, Олена Фурманова

Деталі

Дата:
26.09.2019
Час:
19:00 - 21:00
Подія Категорія:
Веб-сайт:
https://concert.ua/uk/booking/pro-kohannja-bez-sliv-odessa/

© 2020. «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька». Всі права захищені. Використання матеріалів на сторонніх ресурсах можливе за умовою гіперпосилань.

«UNDERCLOUDS» – Студія WEB розробок, графічного дизайну та фотографії