Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Політ у ритмі Танго

20.01.2019 @ 19:00 - 21:00

  • Ідея та сценічна версія, постановка та хореографія: Тетяна Борисова
  • Жанр: Музично-пластична вистава

Опис вистави

Скажіть, коли останнього разу ви були в аеропорту? Погодьтеся, в очікуванні авіарейсів, де одних переповнюють надії на щастя у нових країнах та містах, а інші опинилися тут далеко не за радісними обставинами, і плине життя. Тож, сюжет – суто життєвий. А от форма – незвична, пластично-музична.

Ні, цим несподіваним каламбуром ажніяк ми, зрозуміло, не претендуємо на вірші. Але поезія та проза життя, наче в танці, перетинають  долю чи не кожного, хто опинився тут. І тому абсолютно логічно, що від початку до кінця всю історію, яку запропоновано глядачеві, автор, режисер та хореограф Тетяна Борисова відтворила засобами саме танцю. Так і народився – “Політ у ритмі танго”.

Прем’єра: 25 жовтня 2017 року

У виставі задіяні

Заслужені артисти України: Ігор Геращенко, Тетяна Глущенко, Яків Кучеревський, Діана Мала, Нінель Наточа, Ольга Петровська;

Артисти: Ірина Бесараб, Олена Головіна, Марина Клімова, Тетяна Медведєва, Вікторія Остапенко, Тетяна Паршакова-Саковська, Юлія Харчук, Наталя Шевченко, Микита Биканов, Вадим Головко, Костянтин Кириленко, Артем Музиченко, Володимир Романко, Богдан Паршаков, Дмитро Цинковський, Валерій Швець, Євген Юхновець та Станіслав Садаклієв.

© 2020. «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька». Всі права захищені. Використання матеріалів на сторонніх ресурсах можливе за умовою гіперпосилань.

«UNDERCLOUDS» – Студія WEB розробок, графічного дизайну та фотографії