Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Одруження

Травень 19 @ 19:00 - 21:00

Дата: Травень 19
Час: 19:00 - 21:00
Придбати квиток

Автор: За мотивами п’єси Миколи Гоголя
Переклад: Остап Вишня
Режисер-постановник: Іван Уривський
Хореограф: Павло Івлюшкін
Тривалість: 1 год 30 хв

Опис вистави:
Про клопоти одруження відомо, мабуть, кожному. Навіть й жартів на цю тему вже стільки подейкують, що й частки їх не запам`ятаєш при всьому бажанні. От і геніальний Гоголь написав про одруження свою неповторну та загальновідому однойменну комедію.

А між тим, коли дівчина шукає нареченого, їй аж ніяк не смішно. Наче з чистої криниці, воду з якої спокон віку вважали за своєрідний початок життя на Землі, з`являються в уявленнях дівчини хлопці. Один за одним. І будуть вони чи не в однакових сорочках, які вона їм приготувала, і кожен – неодмінно зі словами однакових визнань у коханні. Кого ж обрати? Або – хто кращим чоловіком стане для дівчини з числа тих, кого до потрібного часу приховує, немов під величезною спідницею своєю, знайома сваха? І нехай вже обереш, здавалося б, саме того, про якого мріється – а раптом потрапить він під чорне чаклунство якогось диявола, що виникне неподалік…

Ви скажете – це вже не Гоголь? Але… саме Гоголь, непередбачуваний та містичний, все ж таки обов`язково впізнається у цікавій авторській трактовці талановитого режисера Івана Уривського. І, як і кожний справжній митець, Уривський тонко відчуває та передає глядачеві найболючіші акценти і почуття.

Але – досить передмов. Краще за все – як у звісному фільмі: Іди та дивись!

Прем’єра: 12 квітня 2018 року

У виставі задіяні:
Заслужений артист України Яків Кучеревський
Заслужена артистка України Ольга Петровська
Заслужений артист України Іван Цуркан
Артисти: Марина Клімова, Микита Биканов, Вадим Головко, Костянтин Кириленко, Володимир Романко, Олександр Коваль, Дмитро Цинковский

 

Залишити коментар

© 2019. «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька». Всі права захищені. Використання матеріалів на сторонніх ресурсах можливе за умовою гіперпосилань.

«UNDERCLOUDS» – Студія WEB розробок, графічного дизайну та фотографії