Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Кого люблю…

Квітень 17 @ 18:30 - 20:00

Дата: Квітень 17
Час: 18:30 - 20:00
Придбати квиток
  • Автор Микола Коляда за п’єсою «КЛІН-ОБОЗ»
  • Постановка, сценографія народний артист України Ігор Равицький
  • Музичне рішення народний артист України Ігор Равицький
  • Художник по костюмах Володимир Уманенко

Опис вистави

Автора п`єcи, за якою поставлено цю виставу,  Миколу Коляду, часто-густо називають «Людиною-театром».  І явний сенс такої амбіційної заяви цілком розкриває  вистава, що її подарував глядачам багаторічний лідер театру незабутній Ігор Равицький. Власне кажучи, навряд чи хтось буде здивований, якщо почує, що Равицького при народженні у тім`ячко поцілував Бог.

Так от.

Зустрічаються дві жінки. Приблизно одного віку, але вік вже такий, коли і погляди на життя, і характери, не кажучи вже про долі – різні. Мабуть, не просто несхожі, а взагалі полярні. Трохи більше  години проведемо ми з ними. Але ж скільки всього зміниться за цей час не лише в душі кожної з них, а й в нашому з вами світогляді…

Кого любиш, кого ненавидиш – хто розбере? А поки що… Поруч з нами, поміж нас  – дві яскраві зірки української сцени, Ольга Равицька  та Марія Пивоварова. І – ще одна цікава актриса, Марія Паршакова.

Замість традиційної солідної глядацької зали – невеликий майданчик, у буквальному сенсі слова «на єдиній платформі» з глядачами. А глядачів – обмаль, бо лічені місця для публіки передбачає наша справді ексклюзивна «Сцена-38».

І – неочікуване. Відомий військовий лікар, на чиєму шляху було чимало «гарячих точок», а ще й чорнобильський апокаліпсис, зізнався: такого хвилювання, як після  прем`єри  він давно не відчував…

Приходьте – переконаєтесь на власному досвіді. Тільки заздалегідь потурбуйтеся щодо квитків: їх насправді дуже й дуже небагато лишилося.

Прем’єра: 3 травня 2016 року

У виставі задіяні

Наталя заслужена артистка України Марія Пивоварова
Ірина народна артистка України Ольга Равицька
Вона Марія Паршакова

Залишити коментар

© 2019. «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька». Всі права захищені. Використання матеріалів на сторонніх ресурсах можливе за умовою гіперпосилань.

«UNDERCLOUDS» – Студія WEB розробок, графічного дизайну та фотографії