Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Місто мого дитинства

Січень 23 @ 19:00 - 21:00

Дата: Січень 23
Час: 19:00 - 21:00
Придбати квиток

Автори: Г.Голубенко, Л.Сущенко, В.Хаіт
Режисер-постановник: народний артист України Ігор Равицький
Сценографія та костюми: Олександр Горенштейн
Балетмейстер: Павло Івлюшкін
Тривалість: 2 год. 20 хв. (з антрактом)

Опис:
Хтось стверджує, что Одеса — це не місто, а Рай.
Інші кажуть, что Одеса — справжній та чаруючий оазіс у пустелі Космосу.
А що ж — самі одесити? А вони просто живуть тут. І, звичайно, посміхаються, коли чують чергову баєчку про себе…

А як живуть вони, чим живуть, яким повітрям дихають? Про це, власне кажучи, і та п`єса, що її створили колись три талановитих та молодих тоді одесита – Георгій Голубенко, Леонід Сущенко та Валерій Хаіт. І назвали її “Старые дома”. І поставили за нею виставу, де головну роль виконував легендарний Михайло Водяной. Що й казати, запам`яталося багатьом! Та й так припало до серця, що через кілька десятиліть вже в нашому театрі поставив Ігор Равицький цю виставу, і зазвучала вона під новою назвою “Місто мого дитинства” — по-новому, але зберегла те саме неперевершене тепло одеське, яким славиться з давніх часів наша чорноморська перлина.

Тож, одесити одеситам відтворять на сцені нашу з вами улюблену та рідну Одесу. Погодьтеся, це варто подивитися та послухати!

В 2015 р. театр показав виставу «Місто мого дитинства» на IX театральному фестивалю HOMO LUDENS у Миколаєві і отримав декілька нагород фестивалю: приз глядацьких симпатій, «за акторський ансамбль», «за кращий акторський дует» (народна артистка України Ольга Равицька і актор Богдан Паршаков). Крім того, Герман Галушкевич, учень ЗОШ Софії Русової, який був наймолодшим учасником фестивалю, отримав приз «Надія HOMO LUDENS».

Прем’єра: 5 жовтня 2011 року.

Залишити коментар

© 2019. «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька». Всі права захищені. Використання матеріалів на сторонніх ресурсах можливе за умовою гіперпосилань.

«UNDERCLOUDS» – Студія WEB розробок, графічного дизайну та фотографії