Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Дамський майстер

Квітень 7 @ 19:00 - 21:00

Дата: Квітень 7
Час: 19:00 - 21:00
Придбати квиток

Автор: Жорж Фейдо
Режисер-постановник: Андрій Бакіров
Переклад: Ігоря Геращенка
Жанр: комедія в стилі танго на 2 дії

Опис вистави:
Що таке чарівний та безсмертний фльор суто французької комедії, знає кожний. А якщо ще не знає, то, мабуть, здогадується. Тут і гламур — гламуром, і численні пригоди — обов`язково, і неперевершений тонкий та вишуканий гумор — як ведеться, і коханки з коханцями, а ще, звичайно,  та сама теща, котра спроможна все поставити з ніг на голову, і голова тоді піде обертом…

Між тим, зауважте: всі — щасливі! Навіть тоді, коли, здавалося б, інтриги ось-ось зруйнують райський світ навколо… Та все ж в останню мить все стане таким, що принцип “все буде гаразд!” царюватиме усюди та завжди.

Гамірно, весело, смішно — акторам, котрі  почувають себе, як риба у воді.

Посмішки — на обличчях глядачів, які ось вже вкотре обирають для себе цю виставу, наче  спа-процедуру для гарантованого доброго настрою.

А як може бути інакше, коли французька комедія в стилі танго “Дамський майстер” — на одеській сцені?! Та й ще в головній ролі – Яків Кучеревський, який саме за цю роботу одержав Гран-Прі Міжнародного фестивалю «Боспорські агони»!

Прем’єра вистави відбулася 27 вересня 2007 року.

У виставі задіяні:
Басіне — Євген Юхновець; Муліно — заслужений артист України Яків Кучеревський; Обен — Богдан Паршаков; Ет’єн — Валерій Швець; Сюзана — заслужена артистка України Нінель Наточа; Роза — заслужена артистка України Діана Мала; Івона — Ірина Бесараб, Тетяна Медведєва; Мадам д’Ерблє — Олена Головіна; Мадам Егревіль — народна артистка України Ольга Равицька; Помпонета — Алла Бродська; Виставу ведуть Микола Данилюк, Наталя Петрова.

 

Залишити коментар

© 2019. «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька». Всі права захищені. Використання матеріалів на сторонніх ресурсах можливе за умовою гіперпосилань.

«UNDERCLOUDS» – Студія WEB розробок, графічного дизайну та фотографії